1. 9661.
    Yazar olmuşum sonunda ak
    (bkz: https://eksisozluk.com/entry/71526261)
    -8 ... annaperenna
    #38021443 :)
  2. 9662.
    abd'y, avrupa'yı masal diyarı zanneden diplomalı, azılı türk ve islam düşmanı, ittihat ve terakki zihniyetinin artıklarıyla dolu leş bir oluşum...
    4 -5 ... turcoman
    #38024468 :)
  3. 9663.
    Hala yazar olmuşum diye sevinenler var. Hala yazar olmayanları dövüyorlar aq. Boku çıkmış oluşum.
    2 ... gitme o guzel geceye
    #38024489 :)
  4. 9664.
    Yıllarca orada yazar olmam için türlü türlü tekliflerle gelen ama her seferinde kişisel nedenler ile reddettiğim sosyal oluşum. Doğrusu bu kadar ısrarcı olmalarını anlayamıyorum. Hayır böbrek böbrek kıtlığı var da benim mi haberim yok.
    -1 ... cesurveuzgun
    #38024520 :)
  5. 9665.
    Öyle olağanüstü bir esprisi olmayan sözlük. Tamam, formata bağlılık buralarda olduğundan daha fazla ve evet, daha yetkin şeyler üretiyor ama ekşi sözlük'ün şu aşamada onedio'nun sözlük halinden fazlası olduğunu düşünmemek gerek. Kaldı ki o, bir bilgi için tıklanan sözlük neredeyse tamamen eski yazılardan oluşuyor. Modern bilimin geldiği nokta gibi; magazinsel bir bilim dergisi.

Sadece sosyal medya üzerinde azımsanamayacak etkisi sebebiyle insanlar orada bulunmanın bir şeylere etki etmek olduğunu düşünüyor ve bununla var olmaya çalışıyorlar. Eğer bütün hesaplarım toplama dahil olursa yıllardır yazıyorum ve yazar olunduğunda sevinilecek bir yer olduğunu düşünmüyorum.

Uludağ'dan kat kat iyidir, orası ayrı bir husus.
    2 -2 ... lord marcus amoralist piremses
    #38024560 :)
  6. 9666.
    vakti zamanında hesabımın olduğu sonra aq dürümcüsünün sildiği niye sildiğini de bilmediğim ekşimsi bele top gibi ibne gibi bişey işte.
    1 ... ybkg
    #38024574 :)
  7. 9667.
    (bkz: ben sana yazar olamazsın demedim adam olmazsın dedim)
    2 ... sociologist princess
    #38024583 :)
  8. 9668.
    allah belasını versin sözlüğüdür. bir iki haftadır kurtulmaya çalışıyorum. topu topu 3000 entri girdim. entrileri siliyorum, ikincisinde hemen uyarı veriyor. hata oldu diye. yazar olmak zor diyorlardı, ekşi sözlükten kurtulmak daha zormuş. sinirlerim bozuldu yemin ederim.
    ... lemonde
    #38026637 :)
  9. 9669.
    götü kalkıkların mekanı. seviştiği kadın sayısıyla övünenler, geliriyle övünenler, otomobiliyle övünenler var. yani kısaca aşağılık komplekslilerin sidik yarıştırdığı mekan.
    1 ... d r a g o n
    #38026677 :)