1. 1.
  1999 yılından itibaren yayın hayatında, çıktığı günden itibaren çok başarılı olmus ve sürekli kopyaları çıkan süper online sözlüktür.
  161 -94 ... what the fuck
 2. 2.
  An itibariyle kıçımla güldüğüm sözlüktür. Bütün karizmasını son uludag sözlük saldırılarıyla dağıtmış ve otisabi'nin ayrılmasının ne kadar da haklı olduğunu göstermiş; eskinin kaliteli şimdinin hadi beyler uludagsözlüğe saldırıyoruzu, sözlük magandası şeysi. Aralarından eskiden kalma birkaç iyi yazarı kalmıştır ama onlarda zamanla bu oluşumdan bu gidişle ayrılacaklardır. Ekşi sözlük anılarda ve eski başlıklarında güzelliğini koruyacaktır ama yeni nesiller işin bokunu çıkarmışlardır. Ayrıca uludağ sözlük'ün reklamını da çok güzel yapmışlardır. Helal olsun uludağ sözlük'e!
  101 -49 ... kalender
 3. 3.
  uludağın en büyük destekcisi. saldırmaları ile kendilerini tatmin ettiklerini ve uludag sözlüğü bok ettiklerini sanırken bizleri reklama boğdular. sağ olsunlar var olsunlar.
  136 -11 ... trda
 4. 4.
  (bkz: zavallı ekşi sözlük)
  42 -16 ... trda
 5. 5.
  saygı duyulmayı hakeden oluşum.
  58 -21 ... max cady
 6. 6.
  uludağ sözlük hakkında başlık açılmasıyla burayı da meşhur etmiş tüm sözlüklerin efendisi.
  49 -10 ... zilzurna
 7. 7.
  seveni de sevmiyenide çoktur.
  türkçe karakter kullanılmaz.
  iyi bir zamanlama ile üye olabilirsiniz ama önemli olan kalıcı olarak kalabilmektir.
  24 -2 ... digerleri
 8. 8.
  turkiye'deki bir ilktir. en buyuk sozluktur. en fazla unlu ismi haznesinde barındıran ve microsoft'un bile reklam verdigi sitedir. kurucucu ssg adlı sahsiyettir. paranın m. koymustur.
  49 -4 ... joneca
 9. 9.
  iyidir , taçsız kraldır .
  21 -2 ... sneak
 10. 10.
  kendini yaşatan klonlarına tebessüm eden ,yeri doldurulamayacak olan oluşum
  34 -7 ... çilek
 11. ekşi sözlük Başlığındaki Önemli Entry'ler

  1. bundan 7-8 sene önce yazdığım sözlük. o zaman `fatih altaylı` başlığına yazdığım eleştiri (hakaret değil) entrysinden dolayı şutlanmıştım. şimdi bakıyorum da aynı başlıkta benim yazdığımın 10 kat daha fazlasını yazanlar var. yaza... devamı ve daha fazlası 506. sayfada!
  2. www.vampirestat.com'un verilerine gore degeri $6,621,480 olan ve gunluk ortalama $6,621,480 gelir elde eden internet sitesidir. http://www.vampirestat.com/www/eksisozluk.com devamı ve daha fazlası 553. sayfada!
  3. Kimse inanmayacak belki, çoğunuz da aranızda bana gerizekalı diyecek ama.. Çaylaklığımın bittiği hatta içerisinde 40-50 entry girip de, içerideki ağır havadan bunalıp hesabını başkasına hediye eden biriyim. Neden mi? -Adamlar s... devamı ve daha fazlası 580. sayfada!
  4. kendini ağırdan satan bir sözlük. bu ekşi sözlükte yıllardır yazarlık yapan bir arkadaşım var. nickini verip götünü kaldırmayım. bununla konuşurken ''kukla siktir et uludağı, sen de ekşiye gelsene'' dedi. ona kesinlikle gele... devamı ve daha fazlası 597. sayfada!
  5. Bu sabah aniden şutlandığımı öğrendiğim sözlük. Sebebi, 3 şehidimizin olduğu gün, "ışid nasılsa günün birinde buralardan siktiredilecek, o vakte kadar çalışmasında sorun yok, kürtler de kendilerine bir sorsunlar bakalım, ezidile... devamı ve daha fazlası 610. sayfada!
  6. tayyipe olan düsmanliklarindan artik pkkyi sevgi melegi olarak goren. pkk ya laf ettiginizde fasist, irkci ilan edildiginiz ortam. selo sadece barus elcisidir aslinda koyleri basan zaten pkk degil mittir. hatta her sikimi mit yapm... devamı ve daha fazlası 672. sayfada!
  7. bünyesinde devlete, millete, türklüğe, askere, polise alenen küfür ve hakaret edilen, pkk'nın gayriresmi yayın organı. (bkz:ekşi sözlük teki hdp yi göklere çıkarma timi) dün suruç'ta patlayan bomba, sanki ekşi sözlüğün içinde pa... devamı ve daha fazlası 685. sayfada!
  8. ülkem adına üzüldüğüm bir sözlük. ekşi sözlük ülke adına kaliteli ve entelektüel bir ortam olmaktan çıkmış, hiç bir şeyi beğenmeyen, üretmeden üretilene çamur atan,muhalif yazarların dışlandığı, belli bir tutarlılığı olmayan bir... devamı ve daha fazlası 705. sayfada!
  9. Yonetimi kck ya gecmis sözlük. Eksi sozlugun prangali yazari olmaktansa uludag sozlukte siki tassagina denk yazarim. Zaten bi yazarin baska ne derdi olabilir ki. Ipimle kusagim sikimle tasagim. Yasasin uludağ sozluk. Kahrolsun pk... devamı ve daha fazlası 706. sayfada!
  10. Yedi yıllık yazarıyım, hiç bu kadar dibe battığını hatırlamıyorum. Keşke insanlar yazmak için buraya falan, okumak için de gerçek haber kanallarına, tarafsız araştırma sitelerine falan girse. Burada yazılanlara, verilen ya da alı... devamı ve daha fazlası 706. sayfada!
  11. bu sözlüğe ne kadar uzun aralıklarla girerseniz çaylaklık onay durumunuz o kadar öne geliyor. değişik bir algoritması var. sürekli orada vakit geçirip entry girmek faydasız 10 günde bir gir bir entry üfür çık. daha çabuk yazar ol... devamı ve daha fazlası 996. sayfada!
  12. an itibari ile `cemal enginyurt` başlığı zirvelerdeyken `sezgin tanrıkulu` ismine rastlanılamayan sözlük. sözlük derken... ülkedeki dış destekli iç unsurların propaganda mecrası. devamı ve daha fazlası 996. sayfada!
  13. (bkz:ekşi sözlük yazarının iğrenç entrysi) büyük sapıkların yazar olduğu sözlük. devamı ve daha fazlası 996. sayfada!