1. ?.
  amina bile korum denilcek soru ama biz ne yapıyoruz bu şekilde testlerle zaman geçirmiyoruz uludağ sözlüğümüzü seviyoruz değil mi çocuklar?
  - di
  işin en kötü kısmı bu testi yaptığınızda götünüzün kalkması an meselesi. bi bok değillermiş bu birinci nesiller diyor insan. nasıl kendi kendinize konuşmak chat tarzı muhabbet değil ise bu da bunun gibi bir olay önemli olan formatı anlayıp ortamı bir güzel sıçıp sıvamak. gel gelelim en önemli mevzu bu bir testin adı. evet.
  7 -1 ... bu bi bubi tuzagi mi ki
 2. ?.
  (bkz: recep ivedik)
  -1 ... east7894
 3. 0.
  gayet.net sitesindeki testlerden biri.
  1 ... serpent
 4. 1.
  testi uyguladım ve :

  '' beşinci nesil gibi yazarsınız. beşinci nesil dediğimize bakmayın. beşinci nesle benzediğiniz için beş. yoksa testin en iyi ikinci kategorisi bu, başaltı.

  sizin için varsa yoksa bilgi, varsa yoksa fayda. yaratıcılıktan çok sözlük formatı ve adabı birinci planda. sonraki nesillere kızıp sık sık (bkz: ota boka başlık açmak) ayarına başvuruyorsunuz.

  hep ders hep ders olmaz, beş dakika da şamata lazım sınıfa. ekşi sözlük bu, “pedi” değil neticede. hayatta bazen anlayamadığımız, açıklayamadığımız durumlar da vardır. kasıp su kaynatacağımıza, zaman zaman ders kaynatalım. ''

  sonucu çıktı. hadi hayırlısı.
  1 ... xeroquark