1. 1.
  Neredeyse ülkemizde ahmet vefik paşa gibi haşa huzurdan Türküm diyecek duruma geleceğiz yakında.bu nasıl nefrettir anlamıyorum hakikaten.
  4 ... marwin16
 2. 2.
  şu hakaretleri değil hakaretleri yiyen hesabı silmelerinden bellidir sözlükte bu konularda bilgisi olan varsa bu iftira ve küfür dolu yazıları nasıl sileceğimi söyleyebilir mi

  https://eksisozluk.com/bawerk--4904631
  4 -2 ... muggle
 3. 3.
  gece gece yaşadığım ruhsal çöküntünün tarifi yok bu haysiyetsizler yüzünden zaten tahmin ediyodum yönetimin böyle kaypaklık yapacağını ama küfür ve iftira içeren entryleri de silmesi gerekirdi.
  3 ... muggle
 4. 4.
  önceki hesabım da böyle iki tane kendini bilmezin nikaltımda havlaması sonucu sorgusuz sualsiz silinmişti ama bu hakaretler ve iftiralar yenilir yutulur cinsten değil.
  2 ... muggle
 5. 5.
  zorla yazar olunan hesabımın silinmesinden çok böyle şerefsizliklere karşı tepkisiz kalması üzdü.
  1 ... muggle
 6. 6.
  bundan sonra ölümsüzlüğün sırrı ekşi yazarı olmak deseler yine olmam.
  1 ... muggle
 7. 7.
  Tecavüz savunucusu adam gelmiş ekşi sözlük yönetimini suçlamış.uludağ sözlük mü sandıydın orayı da, ergenlik koşturacaktın. Sana en iyi yardımı bir psikoloji uzmanı verebilir.
  1 -1 ... olmecardi
 8. 8.
  hiç şaşılmaması gereken durumdur. memleketin içler acısı halini gösteren sözlük olduğunu bu şekilde bir kez daha kanıtlar. bizde de böyle tipler olmasına rağmen milliyetçi topluluğun ciddi boyutlarda bulunması gülümsetir.
  ... baron1776
 9. 9.
  Hepsi vatan haini çünkü türk ve müslüman olmadıkları için böyleler.
  -3 ... tenete