1. 11.
    Ekşide de yazarım burada da. Bazen sıkılıp buraya takılayım diyorum aman Allahım ne salaklıklar, ne ergenlikler ne mallıklar.

Ekşi sözlük Messi ise uludağ sözlük halı sahada adam eksikliğinden tek maçlığına kaleye alınan şişkodur. Aradaki fark işte tam olarak bu kadardır.
    2 -2 ... new kid on the block
  2. 12.
    Burada çaylakken arada entryler girdim (ekşi sözlükte), 2000 i geçen beğeniler de aldım ancak daha çok beğeni almak ya da almamak beni cezbetmedi, en iyi farkı şurada gördüm

"Babasız kızların daha kolay elde edilmesi" şeklinde açılan başlığa yüzlerce kişi yazıp konuşanı linç etti ardından başlık silindi, yazanların çoğu böyle sapıkları... diye yazıp devam etti.

Burada ise nekrofili olan, kadınları öldürmek istiyorum diyen orospu evlatlarını bile savunan kişileri görüyorsunuz. Bırakın silinmeyi destek görüyorlar.

Böyle orospu çocukları olduğu için kıyas dahi kabul etmiyor gibi bu iki yer.
    4 -5 ... keyf kahyasi
  3. 13.
    ikside hikaye.. eskiden olsa inci derdim orasıda bok oldu.. alışkanlıktan ara ara giriyorum.. ama genelde tw de takılıyorum şu sıralar adam gibi bi sözlük olsada salsak diğerlerini
    ... akselmarduk1
  4. 14.
    iki tane aşırı kasıntı, saplantılı biçimde fikrini dikte etmeye çalışan ameleler ve kaşarlar platformu. Ne varsa doğruculuktan, dürüstlükten şaşmayan lise çağı gençlerde var yine. inci diyorum.
    ... waiting around to die
  5. 15.
    Uludağda herhangi bir sebepten dolayı takıştığınız yazar bir hafta içerisinde 10 tane hesap açıp tüm entrylerinizi eksileyebilir. Ekşide hesap açmak kolay olmadığından böyle bir durum başınıza gelmez.
    Artık şu sözlüğe üye olmak zorlaşsın. Ya da tel numarasıyla olsun ki herkes tek hesap alabilsin. Maille olunca 10minutemail tarzı yerlerden kaydolunabiliyor.
    1 -1 ... satoshi nakamoto
  6. 16.
    Ben kazananı belirleyemedim.
    Kim alır?
    3 ... reading zindani balladi
  7. 17.
    tabi ki ben alırım kim alacak.

hayta sözlük kurmaya karar verdim.
    1 ... hayta38
  8. 18.
    ikisi de çöplük. ekşide yazarlığım var. burada yazıyorum.
    -2 ... serdarsl06
  9. 19.
    uluda rahat takılırsan ekşide korkuyla yazarsın uludağ alır.
    1 -1 ... gravitytr
  10. 20.
    ikisi de çöplük.

türk gençlerinin kolektif bilinç yapısı ortaya bir sözlük çıkaramayacak kadar dar ve sığ.

anca kaliteli bi troll/magazin sayfası çıkar bu yapıdan.
    1 -1 ... everybody calls me alpha