1. 1.
    iyi bari ekşi rokete bindirmemişler.

uludağ alır. ekşiyi sevmem.
    3 -1 ... serdarsl06
  2. 2.
    açık ara ekşi'dir de, bunu eleştiren ne olduğu belli olmayan trolle bakınca; ''hassiktir ibne'' diyesi geliyor insanın.
    bu amipe mi kalmış bu işler? peh.
    1 -1 ... pillars of creation
  3. 3.
    ekşi sözlük vs uludağ sözlük
    ekşi sözlük vs uludağ sözlük
    Not:ekşide bir sayfada 10 entry var. Ortalama 37×10=370 entry.
    1 ... spartali
  4. 4.
    vs nin kazanacağı karşılaştırmadır. 3-5 sene önce olsa ekşi uzak ara alırdı ama orası da çok farklı değil artık. sadece moderatörleri işlerini yapıyor burası gibi saldım çayıra mevlam kayıra durumu hala yok.
    9 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Sosyal medyadaki etkileşim sayılarından bile sonuç bellidir

uludağ sözlük vs ekşi sözlük

uludağ sözlük vs ekşi sözlük
    1 -2 ... tenete
  6. 6.
    Uludağ sözlükten sonra ekşi sözlüğe girmek tam olarak şudur;
    "Kızgın kumlardan serin sulara."

ekşide de ortamın bozulduğunu söyleyenler çıkacaktır ama en azından oturup sohbet edeceğin çok insan var orada. Üstelik buradaki kadar da aktroll kaynamıyor.

Uludağ çoğumuzun ilk sözlük deneyimini yaşadığı yer, o yüzden gönül bağım var, kopamıyorum. Yoksa beş para etmez. *
    6 -2 ... tuffy
  7. 7.
    ekşi sözlük artık twitter ve instagram uzantısı gibi birşey oldu o yüzden çokta şeetmeyin. 2000 den 2007 ye kadarki ekşi sözlük sadece anılardan ibaret.
    ... srhnbd
  8. 8.
    ekşi sözlük artık twitter ve instagram uzantısı gibi birşey oldu o yüzden çokta şeetmeyin. 2000 den 2007 ye kadarki ekşi sözlük sadece anılardan ibaret.
    1 ... srhnbd
  9. 9.
    ikisinde de hesabı olan biri olarak söylüyorum burada yazar olduktan sonra ekşi’de pek yazmamaya başladım. uludağ mahalle kahvesidir, ekşi kalabalık zincir coffee shop’tur. uludağ’da salçalı makarna yersin, ekşi’de penne arabiata. ulu’da yazarları tanırsın, ekşi’de kalabalıkta kaybolursun. ulu’da arkadaşınla konuşur gibi yazarsın, ekşi’de kitap yazar gibi. ulu’da kolanı tek kullanımlık plastik bardağa koyup kordon’da arkadaşlarınla oturduğunda ettiğin muhabbet döner, ekşi’de coca cola cam şişe. ulu’da bira içersin, ekşi’de margarita. ikisinin ortak paydası rakıyla, türk kahvesi oluyor bu durumda. ulu’nun kötü yanı inançsızlara saygısı olmayan bir kitle barındırması.
    6 -1 ... pamukgibisiyah
  10. 10.
    Ekşi de Lağım çukurudur.

Bazen basliklara bakiyorum. Cehalet, aptallık gırla gidiyor. Buradan farkı yok. O yüzden tanıdıgın çöplük tanımadığın çöplükten daha iyidir diyerek uludağ diyorum.
    ... hubel