1. 1.
  uludag sözlüğü seven yazardır. ama böyle devam ederse iyi yazarların hepsi başka sözlüklere gidecektir.
  (bkz: görünen köy klavuz istemez)
  3 -3 ... umberto da silva junior
 2. 2.
  1999'da kurulmuş olan ekşi sözlüğe yazacak çok farklı bi şeyin olmadığı için uludağ da kalmış olan yazardır. örneğin; uludağ sözlükte bir başlığa entry girerken, o kadar araştırmaya gerek duymazsınız, zaten o konu hakkında fazla yorum yapılmamıştır. fakat ekşi'nin 9 yıla yakın tecrübesi, sizin yeni entry girmekte epey bir sıkıntı çekmenize neden olur. kısaca ekşi okumak, uludağ yazmak için birebir siteler olduğunu söylenebilir.
  6 -1 ... illetyus
 3. 3.
  uzunca bir zaman geçirmiştir uludağ'da. bu sürede pekçok kişi tanımıştır; en nihayetinde zamanını, emeğini vermiştir işte.

  ek$i'de ise ortamı bilse bile samimiyet bulamaz. ve tabi ki kürkçü dükkanına geri döner.
  1 -1 ... indoor rain
 4. 4.
  uludag sozlugu hep daha ileriye goturmek isteyen ve bunun icin calisan yazardir. arada sorunlar olmuyor mu, onlar da olacak o kadar..
  ... revolter00
 5. 5.
  reklam yapan yazardır.*
  1 ... venividivici
 6. 6.
  yazar alımlarından sonra follosa dönen eksi yerine uludagı daha serin*daha nezih bulan yazardir ki örnekleri bensiz mevcuttur.
  1 -1 ... ferbay
 7. 7.
  ekşi sözlüğe yazar olamayınca yazmak için sözlük arayıp uludağ sözlüğü bulan yazardır aslında farkında olmadan iyide etmiştir.

  (bkz: ekşi sözlüğe kafam girsin)
  1 ... elnino1907
 8. 8.
  imkan bulunup yazar olabilcekken,başladığı yere saygıda kusur etmeyen güzel insanlardır bunlar.eksisözlüğe yazar olup elime ne geçecekti?diye sormak isterim bu başlığı açana.Amaç kenidni ifade etmekse buranın nesi kötü ki?
  ... jeandarc
 9. 9.
  bir ekşi bir tatlı seven yazardır.
  1 ... iceri terligi
 10. 10.
  eksi sozluk varda bana mi var! yazar yapmiyorlar beni anasini satayim, bir yazar olsam orada ugramam buralara diye ic geciren yazardir. *
  ... hewit