1. 1.
  önce insandır..
  bittabi böyle iki yüzlü kaypaklara insan denebilirse..

  arkadaş; bunlar, ekşi 'de atılma korkusuyla, baş parmağı ağzında uslu uslu entryler girerken, uludağ sözlük 'e geldiklerinde erkekleşen tiplerdir.. uludağ sözlük 'ün libidoya olan etkisinden midir yoksa bunların lavukluğundan mıdır orasını varın siz düşünün..
  10 -3 ... flyaway
 2. 2.
  çakal boya dolu çukura düşünce kendini çok korkunç bişey sanmış ve dikilmiş salanın karşısına. buraların yeni kralı benim demiş. aslan da peki demiş rtık kral sensin demiş. bir gün emirler yağdırırken aslanın sabrı tükenmiş başlamış bunu hırpalamaya. çakal dur demiş demiş ben çakalım affet demeye başlamış. aslan da ben senin ilk günden beri çakal olduğunu biliyodum ama bu hale nasıl geldiğini anlamamıştım demiş.

  yani çıkarılacak sonuç; kendini savunmaktan aciz kişiler kendini başkalrına kendi gözüyle büyül görünmeye çalışınca bir yer de duvara toslar.
  1 ... esprimakinasi
 3. 3.
  pek sayın über muhteşem yazardır, uludağsözlük'ün burjuvasıdır, zira ekşiden gelmiştir, biz pis köylüler de kim oluyormuşuzdur, saygı duymamız gerekliymiştir.
  1 ... soul forged sin
 4. 4.
  (bkz: sözlük işini fazla ciddiye almak)
  2 -2 ... fatality of fantasy
 5. 5.
  ne yaparsa yapsın, sayın olma özelliklerini korumaktadırlar. * * *
  ... schizofrenne
 6. 6.
  kendisine gelen dugun zarfının uzerinde aynen bu tumce yazar.
  ... fhmer
 7. 7.
  uludağ sözlüğün kendisini habire bir alt sınıfta gördüğü için ekşiden gelen bir insanın her yazdığı kelimede cümlede bir ayar var paranoyasına düşmesi sonucu kafalarda yanlış idrak olan durumdur. aslında böyle değildir, şöyledir: uludağ sözlük yazarı kendisini tam bir bağımsız yazar olarak görememekte ve ekşi sözlüğün kompleksi altında ezilmektedir. bu yüzden ordan gelen bir yazarı sevememektedir ısınamamaktadır. sen bizden değilsin ya da sen aslında böyle değilsin , yazıyorsun ama egonu tatmin ediyorsun görüşü yaygın olur. popo biraz kurtlanmıştır sanırım habire kaşınmaktadır birazda.

  yazdığın yer değil yazdığın şey önemli diye boşuna demedik zaten, ekşiden gelen bir yazara patır patır "alımlar ne zaman açılacak usta" diye soran bir yazar resmen komplekslidir, şekilcidir, şemalcıdır. aynı durum burada yazan bir insanın aynı zamanda ekşi sözlüktede yazmasını çekemeyen insan içinde geçerlidir.
  6 ... tutankhom
 8. 8.
  açılın ben ekşiden geldim. yoo yo açılın ben doktorum. yoo yoo aaaiiii aiiii yol verin ben ambulansım. ya da öyle bir şey. sözlük çok saçmaladın olm ben de ona göre yazıyorum. saçmasın, saçmayım, saçma.içim ekşidi ulan.
  2 -1 ... pafküf
 9. 9.
  ekşiden gelmenin marifet olduğunu sanandır. oysa uludağsözlük de en azından ekşi kadar kaliteli bir sözlük olduğuna göre artislik yapmanın alemi yoktur. burda herkes eşit statüdedir.
  2 -2 ... meaningofthelife
 10. 10.
  otu boku ayar zanneden bazı arkadaşların kızdığı yazardır.
  (bkz: herkesin kendini ayarmatör sanması)
  ... swastika