bugün

olay gerçekten korkunç ve samsun'da geçiyor. kadın samsun atakum'da yaşıyormuş. acayip bir maske takmış kadın, komşularının kapısına dayanıp pikiğe çağırıyor ve kadın gerçekten korkunç bir halde. dün yaşanan samuray kılıcıyla tanımadığı bir kadını öldüren manyak haberinden sonra çok etkiledi. lütfen hassas iseniz fotoğrafları açmayın. gerçekten etkileyebilir. görseller:

https://eksisozluk.com/img/h844hae7
https://eksisozluk.com/img/cbrt2tph

başlık:

https://eksisozluk.com/ar...n-sizofren-kadin--7041470

umarım artık böyle tehlikeli akıl hastaları devlet tarafından alınıp kliniklerde tedavi edilir. toplum içinde yaşamaları çok tehlikeli.
uludağ sözlük yazarlarının başına gelmeyecek olan olaydır.

edit: malafatı kaldırıp kapıyı bi açacaksın bak kafası nasıl içine kaçıyor o zaman...
Toplumdan aforoz edilmesi gereken bir ruh hastası şahıs. Kapı deliğine desert eagle namlusu dayanıp ateş edilmeli. Kurşunun denk geldiği yerden adli tıp morgunda yapboz oynarlar artık.
Şaka yapılmayacak kadar ciddi bir olay. Böyle biri kapısına dayansa şurada dalga geçenlerin de ödü bokuna karışır.

Evet akıl hastalığı kimsenin elinde değil ve çok zor ama insanlara ruhsal veya fiziksel olarak zarar verdiği anda özgürlüğü biter. Bitmeli. Böyle komşum olsa o evden taşınırdım.
(bkz: açmayın beyler korkunçlu karı)

Gerçekten kanım dondu aq. Yarın öbür gün Allah korusun birinin boğazına bıçak dayasa çok geç kalınmış olacak. Sağlık ekipleri tarafından alınması ve kapatılması lazım.
Bu aralar ülkede çok fazla manyak türemeye başladı. Yanınızda biber gazı falan taşıyın millet.

Kadın cidden korkunç ve Atakum'da bunu suratındaki o tuhaf maskeyle gören çok kişi varmış.
Kadınla ilgili olarak aşırı korkunç bir fikir ortaya atılmış. Ekşi'den bir yazar diyor ki: "kadının suratında maske sandığımız şey ölmüş kocasının derisi çıkarsa hiç şaşırmam."

Vallahi ne yalan söyleyeyim, ben de şaşırmam.
Şizofren bir iş arkadaşı kadınla tam, 1.5 yıl aynı odada, yalnızca ikimiz çalıştık. Sonra hastalığı nedeniyle malulen emekli ettiler. Alttan aldıkça üste çıktıklarını söyleyebilirim.
Sikilir bu taş gibi karı.
Aşırı aşırı garip bir olaydır. Bir arkadaşıma anlattığımda “deli silksen geçinirsin” tepkisi almışımdır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.