1. 1.
  https://eksisozluk.com/ak...anyasi--5683080?a=popular

  yukarıdaki link'te şahit olunabilecek, akp sempatizanı kişilerin entry'lerinin screen shot'larının arşivlenerek fişlenmesi mantığı üzerine kurulan faşist kampanya. iktidarda olan bir partinin seçmenlerinin bile bugüne kadar aklına gelmemiş böylesi bir hareketin, iktidar olmayan chp trolleri tarafından akıl edilerek hayata geçirilmesi, aynı chp'nin sempatizanlarının olur da günün birinde iktidar olurlarsa neler yapabileceklerini ispat etmesi açısından önemli bir veri. iddia edildiği gibi, sadece hakaret ve küfür içerikli entry'lerin ss'lerinin alınması bile, bu işi masum kılmıyor ve fişleme mantığının dışına çıkarmıyor.
  7 -11 ... 12 14 21 1
 2. 2.
  cehape zihniyetnin ne kadar tehlikeli olduğunun bir canlı örneğidir. Adamlar daha adaylarken aksiyona başladılar, seçilirlerse ülkeyi kan götürür heralde. Bu nasıl bir ego nasıl bir kafa amk
  10 -6 ... musambaci
 3. 3.
  Uzun suredir eksi sözlük kullanmama sebebi olarak gösterilebilir.

  Ciddi diyorum, oradaki yobazlar sadece akepe üzerinden beslenmiyor. Chp’lisi De bir değişik, mhp’lisi de.

  Her şeyi kendileri biliyorlar. Karşıt görüşler de serefsiz, pezo. Comarland gibi bir yer.
  6 -2 ... odysseus
 4. 4.
  yine çarpıtmışsın aktroll. adam suç kapsamından çıkarılan uygulanmayan suçu işleyenleri şimdilik kenara koyuyor. nedir bu ? atatürk'ün şahsına rahatça sövüp bundan dolayı hiçbir yaptırıma tabi olmayan tiplerin fişlenmesidir. bu tipler akp li birçok insanı da yansıtmıyor. bunlar adi, bölücü orospu çocukları. akp li bir insan erdoğan ı seviyor diye atatürk ün anası genelevde çalışıyor demek zorunda değil. ki zaten birçoğu atatürk'e saygı duyuyor.

  ama tüm partilerden bağımsız olarak ortaya çıkan bu troll grubu en çok zararı yine ak parti'ye vermektedir.
  7 -6 ... eski bir ruya
 5. 5.
  Atatürk'ü sevmeyen çomarlar kuduruyor. Hatta şuan bu mesajı eksiliyor. Hahahaha kudurun!
  3 -3 ... zekovictr
 6. 6.
  düşünün ki iktidara gelince ne yaparlar.
  6 -3 ... orgazm kazim
 7. 7.
  mikro faşizm örneği.
  4 ... penald
 8. 8.
  eksik kampanya.

  her sorumlu vatandaş kanunlarımıza göre suç olan faaliyetleri yetkililere bildirmekle yükümlüdür.
  kampanya atatürk'ü koruma kanunu ile belirtilen atatürk'e hakaret suçunu işleyenleri hedefliyor.
  bence pedofilleri, kadına şiddet ve tecavüzü meşrulaştıranları da kapsamalı. ne de olsa malum kesimde bunlardan da çok var.
  6 -6 ... strawberry blonde
 9. 9.
  Güzel kampanyadır sevdim bunu. iktidar olunca da başlasın av etkinlikleri! Hepsine headshot ulen!!
  3 -3 ... dandanakandadamdandamaakanadam
 10. 10.
  toplu halde ss almanın fişleme olmadığını öğrendiğimiz kampanya. hakaret içerikli entry'lerin ss'lerinin alınması fişleme değilse, akp'liler de, cumhurbaşkanına hakaret içeren enrty'lerin ss'lerini alsınlar da, fişlene filene yaşayalım öyleyse. ama size göre birisi fişleme değil ve normalken, diğeri düşünceyi ifade özgürlüğü olduğu için sizin zihniyetiniz senelerdir iktidar olamıyor ve vatandaşın teveccühünü kazanamıyor. tamamen ikiyüzlülük. ha, diyorsan ki, cumhurbaşkanına edilen hakaretler ve küfürler için de bir kampanya başlatalım, işte o zaman hem oyumu, hem gönlümü kazanırsın. lakin bunu söyleyebilecek birisine şu sosyal ağlar içinde, internet icad oldu olalı rast gelmedim. bana göre ise her ikisi de yanlış. selametle.
  1 ... 12 14 21 1