1. 1.
  Sasirtmamistir.

  zenit: bu kizin izmir'li olmasi falan bir yana, gazetenin bu kizla roportaj yapmasi cok ilginctir. Ayrica soylediklerine de dikkat edilmelidir. Mesela 'uzun sakalli seyh gorunumlu' bir musterisinin oldugundan bahsediyor. Cok garip degil mi? Ha tabii ozenti genc kizlari etkileme olayina hic girmiyorum bile. Bir tasla uc bes kus...
  2 -8 ... okudundaneoldu
 2. 2.
  izmir dışındaki büyük şehirlerde de izmirdekinden çok daha fazla eskortun olduğu gerçeğini destekler.

  yaptığı iş ne olursa olsun, izmir kızları hakkında yorum yapmak tehlikeli ve yasaktır. haksız iseniz, yaptığınız yakıştırma ailenizdeki saygıdeğer dişilere dönebilir maazallah.
  1 ... coremax
 3. 3.
  nereli oldugu degil ne iş yaptıgı önemlidir bu durumda. hatun dısardaki yol kenarındakilerden farklı bir iş yapmıyor. ve ekstra haber olması sacmalık. tek farkı iş adamlarıyla yapıyor olması.
  ... misskleopatra
 4. 4.
  önemli olan hürriyet gazetesi o kızı nereden bulup çıkartmıştır? yoksa kız mı hürriyete başvurup o haberi yaptırmıştır?
  nihayetinde bu haber denilen rezilliğin resmen toplum ahlakını yıllardır nasıl bombaladıklarını açık seçik anlamamı sağlamıştır, hep böyle haberler vardı ve asıl amaç haber değil bilinç altı mesaj vermek içindi, mesela dövme yaptırmak için kendini yırtan tek amaca bağlayan arkadaşlarım vardı, ulan bir insan nasıl özler dövme yaptırmayı daha yaptırmamışken, hep böyle saçma bilinçaltı haberler sebebiyle oluyordu tabi, mesela bu haberde ana nokta şuydu "yılda 2.5 ay tatil yaparak para kazanabilecğin başka bir iş var mı?" en az 20 ergen karar vermiştir diji kız olmaya bugün, inanmıyormusun? bak toplumun haline nasıl oydular altını yıllarca çaktırmadan.
  ... yetiyour
 5. 5.
  şakirtleri orgazm etmiştir.

  edit: bugün 2. oldu. bir şakirt orgazm olmuş bile.
  1 -2 ... wamad