1. 1.
    bana garip gelen etrylerdir. düşünsenize 99 yılındayız. bir çok insan bilgisayarı duymuş fakat görmemiş, bir çok insanın da bilgisayardan haberi yokken bu ekşiciler bilgisayarlarına internet bağlatıp ekşi sözlüğe entry girmekle muşguldüler.
    27 -5 ... naneli buz
  2. 2.
    yazarlarına ramazanın hatrına bi fatiha gönderilmesi gereken entrylerdir.
    8 ... belki burada mutlu bir yazar vardir
  3. 3.
    muhtemelen ben toprak sahada dizlerimi parçalarken girilen entry' lerdir.
    4 -1 ... selim71
  4. 4.
    dönemin düşünce yapısı ve sosyal hayatı gibi konularda en net ve doğru bilgileri bulabilceğiniz entrylerdir. ekşi yazarları o zamanlar samimi yazılar yazıyolarmış. şimdiki gibi okunma kaygısıyla yapmacık entryler girmiyolarmış.
    7 ... malumat furus
  5. 5.
    1999 entryleri arasında en dikkat çekici olanlarından bazıları, 18 ağustos sabahı girilenlerdir.
    ... hayis zayeb
  6. 5.
    çok yerine çogh, gelmiş erine gelmish yazılan entryleridr. yani.. neyse ben bişey demiyorum.
    4 -1 ... it the fuck
  7. 6.
    ş harfini dolar işareti şeklinde gördüğümüz entrylerin yanında zamanın klas modası şimdiki emo tarzı yazımlar da mevcut.

mesela adam ''chok sevdigim yazar '' diye bi cümle yazabilmiş o zaman. az önce gördüm yeminle 99 yılı entrysi şöyle bi şey : ''güzel bir ish çıkmış ortaya '' yazmış herif. o zamanın modasıysa demek ki...

edit :türkçe karakter kısıtlamasındanmış ya lan.vurdumduymazkorayvaz teşekkürler.
    6 ... nasil guzel yazmisim lan di mi
  8. 7.
    Türkçe'nin amına ekşiciler mi koymuş demekten kendimi alamadığımdır.
    5 ... bluebeach
  9. 8.
    1999 yılında ekşi sözlükte girilmiş entry lerdir.
    1 -6 ... durutti ye selam
  10. 9.
    1999'un ekşisi eşittir 2012 incisi demekten alıkoyamıyor insan kendini.
    1 -2 ... ilper1907