1. 1.
  uktedir
  eksi sozluk bu konuda türkiyenin öncüsü oldugu icin,sanal ortamda bircok klonu bulunan bir sitedir ve artık kendini asmış durumdadır.bizim sözlügümüzdeki eksiyle sidik yarıstırma baslıklarıda sadece eksidede uludagdada yazarlık yapanları bize güldürmektedir.biz sitemizin girisinde büyük bir cömertlikle ''feci sekilde bir eksi sozluk klonudur''diye yazıpta pesinden böyle komplikelere girdigimizde komik duruma düsmemiz icten bile degildir.eksi bu yolun bayrak tasıyıcısıdır ve biz bayragı almak icin mücadele etmeliyizdir.eksinin sadece okur sayısının bizim yazar sayımızdan 10 kat daha fazla oldugunu düsünürsek yapılabilecek en mantıklı davranıs,izlenebilecek en temiz yol budur diyor ve birlikte hep daha iyiye diyerek satırlarımı noktalıyorum.
  4 -1 ... karpuzkabugu
 2. 2.
  Privatesözlük'te aşırı derecede gördüğümüz komplekstir.
  1 -1 ... italiano
 3. 3.
  bizde olmayan şeydir
  -1 ... rrrangerrr
 4. 4.
  (bkz: kafamıza eksi sozluk kadar tas dusmesi)
  -2 ... karpuzkabugu
 5. 5.
  bu aralar uludag sozluk teki yazarlar arasinda populer olan sey.
  (bkz: birakiniz yapsinlar birakiniz gecsinler)
  ... spiritualized
 6. 6.
  bazı ekşisözlük kompleksi olan yazarların halen kabullenmek istemediğidir. ekşisözlük klonu yazdıktan sonra ekşisözlüğü kötülemek, orasını burasını kurcalayan başlıklar açmak bu başlığı düpedüz doğrulayan kanıttır. ama ekşisözlüğün kaliteli yazılarını ve yine kaliteli okur yazar kesimini aşağı çekecek kadar güçlü olabilirsek, o klon yazısını kaldırarak ekşisözlüğün üstünde bir marka olmayı başarabiliriz. ama bana kalırsa da, bu kaliteyi yakalayabilmek için ekşisözlüğü her yönden taklide başvurmamamlıyız. evet, doğal olarak iki rakip görünümünde olabiliriz. ama eğer rakip olup geçmek istiyorsak da her alanda klonu bırakmamız gerekmektedir. ekşisözlük artık bir örnek gibidir. birçok sözlüğün de konseptini, platformunu oluşturmaktadır. bu yüzden kendi sözlük kalitemizi farklı biçimde göstermeliyiz. aksi halde klon yazısını gören her bünyede gülme hissi uyandırmamız gayet doğaldır...
  1 -1 ... eldaina
 7. 7.
  biz bize yeteriz. "boynuz" olarak ekşi sözlük "kulağını" geçeriz..
  -1 ... ardahan
 8. 8.
  ssg'nin sahip olduğu, içinde yüzme havuzları, fitness center, alışveriş ve eğlence merkezi bulunan komplekstir. suserlara indirimli konaklama hizmeti verilmektedir.
  5 ... zlatan1937
 9. 9.
  uludağ sözlükte iyice suyu çıkartılmış komplekstir, artık yeterdir, ayıptır.
  ... karpuzkabugu
 10. 10.
  (#694990)
  ... karga