1. 1.
    Benim gibi başkaları da farkına varmıştır diye düşünüyorum. Ekşi sözlüğe ne zaman girerseniz girin yandaki başlıklarda azımsanmayacak bir sayıda pkkyı, hdpyi, kürtleri öven başlıklar oluyor. Öyle ki sabah akşam pkknın emellerine hizmet eden bu başlıklar zaten kasıtlı olarak çoğaltılmış kürt üyeler tarafından sürekli yorumlarla canlı tutuluyor. Türkiye'ye ekşi sözlükten bakarsanız Türkler terörist, türkler faşist Türkiye üzerinde kürdistan kurmak isteyen pkk ve hdp ise cici çocuk, toprakları gasp edilmiş insanlar ve her zaman mağdur imajı çiziliyor.

Ya bu sedat ve ekşi son zamanlarda çok mide bulandırıyor.

not: aşağıda bir yazar ekşi sözlüğün hala sedat tarafından yönetildiğini sanıyor kehkeh diye laf çakmış aklı sıra. Gerçekten Sedat'ın ekşinin içeriğine istese karışamayacağını sanan varsa bende ona kehkeh diyorum.
    5 ... kalemvesilgi
  2. 2.
    ekşiciler yalamaya alışkındırlar. çünkü güce taparlar.
    1 ... why you wanna trip on me
  3. 3.
    Derinlemesine Sosyolojik analizini yapacak olursak;

Herşey kızıltepeli bir midyecinin kadifekaleye göç etmesiyle başladı. Bar çıkışlarında ekmeğini kovalıyor, kâh fedailerden, kâh polisten, kâh zabıtalardan kaçarak yaşamaya çalışıyordu.

Derken birgün gezi olaylarında polisten kaçan pespembecik bir izmirli kız(!) karşılaştı bu midyeciyle. Midyeci açtı kollarını "ben sani sahliyacağam hea" dedi. Kız(!) "yha chok sool ıma sen de zor durumda kalma istersaaaan." Dedi.

Hikayenin devamını biliyorsunuz zaten. Ne bileyim elbistanlı gri saçlı ekipler amiri o gün polisleri o kızın olduğu bölgeye yönlendirmese, izmir sıcağında bunalan şişko zabıta su almak için o büfeye gittiğinde midyeciyi farketmese. Başbakan biraz ılımlı olsa.... Bulsa..... Falan filan bu olaylar hiç yaşanmayacaktı. Yeminlen bak.
    1 ... centurion
  4. 4.
    Ekşi nin yüzde 90 ının alevi, ermeni, rum, ateist, kızılbaş, haşhaşi olmasından kaynaklanan durum. irin akıyor her tarafından. Artık ciddi ciddi bu oluşuma bir yaptırım gerekiyor.
    1 ... orjinaldeli
  5. 5.
    Ac durum.
    ... orjinaldeli
  6. 6.
    eski kalitesinin olmamasında büyük pay sahibidir bu durum.
    ... ateisttanri