1. 1.
  Arkasında mossad ve cia olduğu içindir. Yoksa wikipedianın bile yıllarca kapalı kaldığı bu ülkede ekşi sözlüke el konulup domaini kapatılırdı. Halk kimi seçerse seçsin ülkenin gerçek sahipleri ekşi sözlüğü kuran ve yöneten yahudi maşalarıdır.
  5 -7 ... ofansif mizah
 2. 2.
  kim bilir ne haltlar yemişlerdir.
  ... ihsanlamacilastirilmisim
 3. 3.
  Yaşanacak oy kaybı, medyada uyandıracağı yankı olabilir. Günde bilmem kaç bin entry giriliyor, ünlüler takip ediyor, siyasetçiler takip ediyor, ilk internet sitelerinden biri ve binlerce üyesi var. Kapatılması sert bir yankı uyandırır.
  2 -1 ... dertler derya olmus
 4. 4.
  Ulan hala gaz alıyor diyenler var. Sitenin sahibi alenen burada müslüman istemiyorum diye açıklamada yaptı yakın zamanda. Ak parti ve islam karşıtı oldukları herkesin malumu. Ayasofyayı açacağına burayı kapatsın erdoğan. Ülkeye daha çok faydası olur.
  1 -2 ... ofansif mizah
 5. 5.
  ya olur mu öyle şey canım. mossad, cia'dan sonra fbi, kızıl ordu, fetö, pkk, ypg, jpg, chp, nasa falanda var arkalarında!!.

  ++

  kapatılmamasının tek nedeni, arkasında akp desteğinin olması, sözlüğün ak troll denen yeşil top çetesine teslim edilmesidir. zira sözlük son yıllarda ak trollerin üreme çiftliğine döndü. twitter'dan bile daha fazla algı ve propaganda kasıyorlar. atatürk'e kahpece hakaret ederler ama ceza bile almazlar. böyle bir ortamı kim niye kapatsın ki ?!.
  1 -1 ... cekilin bakayim
 6. 6.
  adnan oktar A9 TV nin yıllarca kapatılmamasıyla aynı sebeptir.
  Uydu tv de sat7 turk devamlı denk geliyor alenen hristiyanlık ve misyonerlik propagandası yapılıyor ama rtük en tık yok.
  2 ... kerox
 7. 7.
  iktidarın muktedir olmadığnı düşündüren durumdur.
  ... tenete