1. 1.
  ve sonunda bu da oldu. yıllarca "özgürlük" kavramından ekmek yiyen. "biz özgürüz eheheh bakın küfür edebiliyoruz" diye geçinen ssg'nin sözlüğünün kendisinden daha özgür bir ortam görünce gerçek yüzünün ortaya çıkması halidir. adresinde açıklandığı gibi ekşi sözlük avukatı başak purut açmış davayı.

  inci sözlük

  inci sözlük

  malum bu sabah ekşi sözlük fena bi saldırı yedi inci sözlük'ten. daha önceden de yemişti. ekşi sözlük

  ekşi sözlük yıllarca ihlas unix başlığı ile anne karnında amca yarrağı yemşi orospu çocuğu başlığı ile elaleme özgürlük dersi veriyordu. ssg amerikalardan özgürlük risaleleri gönderiyordu aptal ekşi sözlük yazarlarına. ne oldu şimdi? ekşi sözlük'de kanzuk adlı moderatörünün aklına uyup asıl yüzünü göstermiş oldu. ekşi sözlük an itibari ile bitmiştir.
  41 -11 ... hibrit kibrit
 2. 2.
  (bkz: hepimiz inci sözlüğüz)
  5 -2 ... denizlerden gelen adam
 3. 3.
  ekşi sözlüğün yaladığını tükürmesidir.
  2 -2 ... funkymonarch
 4. 4.
  --spoiler--
  (bkz: inci siker)
  --spoiler--
  10 -3 ... cpt cnone
 5. 5.
  (bkz: dostluk kazansın) *
  5 ... cahil profesor
 6. 6.
  ekşi sözlüğün medyatik olma çabalarından biridir.
  5 -2 ... godbiten
 7. 7.
  inci sözlük'ün daha popüler olması ve ekşi sözlük'e karşı çok daha fazla nefret besleyip sıklıkla saldırmasıyla sonuçlanacak atraksiyondur. ssg'nin her fırsatta, " ünlüler yazılanları okuyorlar ama bu ülkede özgürlük var bik bik... " şeklinde atıp tutmasının sonunda yedikleri bir saldırı sonucu bu davranışı gütmesi bana çok ezikçe geldi.

  inci'ye bir bok olmaz da olan ekşi'ye olacak.
  5 ... dark jedi in da house
 8. 8.
  (bkz: sen neymişsin be inci)
  4 ... valtertablet
 9. 9.
  90 doğumlu 88 doğumlu bebelerin göte geldiği dava olayı. babalarından temiz bir dayak yerler, ssg acır bu olay da kapanır.

  özgürlük ayağı yapmayın sevgili uludağ yazarları adamlar ekşiye saldırıp, oraya buraya saldırıp duruyor aq. bu mu özgürlük biraz mantıklı olun? buraya dadansalar sözlüğün içine sıçsalar ''haklılar. özgürlük adına yapılmış bir sıçıştır bu '' mu diyeceksiniz?

  iyi olmuş bu bebelere.
  9 -12 ... bikereindiroeli
 10. 10.
  (bkz: ikinci olmayı sindirememek)
  3 -4 ... pilotmont