1. 1.
  ekşi sözlük için atıp tutan ama hergün de okuduğunu düşündüğüm acun ılıcalı'nın kişilerde uyandıran çekememezliği. hayır ekşi sözlük'ün ne denli iyi ve o denli takip edildiğini. itü sözlük'e bakıyoruz fazla başlık yok ama içerik bakımından bazı kendini bilmezler dışında bilgi içerikli entryler kol geziyor. uludağ sözlük'e bakıyorsun bebe şebe yuvası. entryler bomboş ve yaratıcılık yok. birileri başka sözlükten gelip saçma sapan entryler düzüyorlar, adam bir anda kral kesiliyor, adam oluyor, övülüyor da övülüyor. ayrıca fetocu, kendini dindar zanneden bir sürü yazarımsı barındırmakta.

  e bu çekememezlikten doğan ve işini iyi bilen acun bey napıyor. sözde rakip uludağ sözlük'ü çok sevdiğini söylüyor. e biliyor adam kendisinden bahsedileceğini. ekşi'de itü'de bu adamdan bahsediyor an itibariyle. bizi geçtim, saat 12 olmadan entry sayısı tavan yapar beyefendinin. işini çok iyi biliyorsun acun. ama överek değil yererek yaptığın zaman daha fazla konuşulursun.. aklında bulunsun e mi..
  -1 ... kolibalili
 2. 2.
  ekşi sözlükten çekinen acun ılıcalı'dır. ekşi sözlüğün sürekli acun ılıcalı ve yaptığı programlar ile dalga geçmesi, eleştirmesi sonucu acun kapağı başka sözlüklere atmıştır.
  1 ... i belong to che
 3. 3.
  ekşi sözlük casusunu bulduk!! bakınız: başlığı açan kişi. hadi bakalım uludağ sözlük yazarları aramızdaki ekşi sözlüklüye gösterelim gününü...
  ... kishyalim