1. 1366.
    bi mal daha eksiliyor sözlükten çok şükür.
    1 ... vatanseverterrorist
  2. 1365.
    beni 17886. sıradan yazar yaptı ama 6 yıllık hesaptı.
    ... twopac
  3. 1364.
    yıllardır bok çukurunda on binlerce entry sıçan malların bok attığı sıradır.
    -2 ... diskapininmandali
  4. 1363.
    güle güle çöplük diye bok çukuruna balıklama dalanların sevindiği sıradır. görürüm 3-5 gün sonra hepinizi.

edit: o mal diyen ağzını yüzünü yıka da öyle ye ekşi bokunu. hadi yallah.
    3 -2 ... serdarsl06
  5. 1362.
    sonunda bize de gelmiştir. bugünleri de mi görecektik. güle güle uludağ çöplük.

https://i.hizliresim.com/QPDAjG.jpg
    1 -2 ... diskapininmandali
  6. 1361.
    2 yıldır bekliyorum, adamları 5 ayda yazar yaptılar. bu nasıl pirinç, bu nasıl bulgur.
    ... ne demek kamil
  7. 1360.
    bir türlü geçmek bilmeyen sıradır.
    ... olasiliklandirilamazcasina
  8. 1359.
    an itibariyle 2466 olandır.
    ... lysimachos
  9. 1358.
    bedava dağıtılan baklava sırası gibidir. orada da sıra var ama kaos hakim ya millet birbirine saldırıyor ya öeerrrgghhhhh diye bağrına bağrına baklava kapabilmek için. burası da aynı. orada nasıl milleti eze eze aldığın baklavadan zerre tat alamayıp "bunun için mi 26 kişiyi ezdim yaa" diyorsun burada da aynı. 2 sene bekle sonra gel yazar ol bir bakıyorsun hiçbir şey yok.

en azından son 10 senedir böyle orası. 2000-2010 arası yazarlığın kıymeti vardı. şimdi bam güm bam gün akan bir sol frame ve mesajların açık ise yazdığın her şeye a4 kağıdını dolduracak kadar edilen küfürlü mesajlar var. baştan söyleyeyim de geldiğiniz zaman hayal kırıklığınız büyük olmasın.
    6 -1 ... mel mel bakan gibson
  10. 1357.
    iki ayda 15.000 kişi geçebildi ve şuan 30.000'deyim aşağı yukarı.

yani 5-6 ay içinde üyelik bekliyorum.
    ... asla osurmam