1. 1.
    Yoktur. Alayı çöp. Ne yazsan birileri gelip küfür ediyor özelden.
    -1 ... aydinoglu ventage
  2. 2.
    Eksi sürekli bilgi girip ince espri yapınca soğuk bir tebessüm ettiriyor ama ulu da sıcak muhabbetler ve samimi yazılar oluyor her defasında. (Troller hariç)
    4 ... kale3112
  3. 3.
    (bkz: atma ziya)

her birinin tek tek olabileceğine inanırım ekşi sözlükte ama hepsinin bir insana olabileceğine inanmak güç.

madem orda ortamın anlattığın gibi burda ne işin var birader?
    4 -1 ... dodiyez1
  4. 4.
    Buraya ergen yatagı diyorlar. Ekşinin tadına da bakmadım merakta etmedim ama yukarda yazılanlara katılıyorum.
    1 ... feministmiyimneyim
  5. 5.
    Mesajlaşmak ekşide daha kapsamlı, daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.
    ... tornaci tacettin abi
  6. 6.
    ulu'da daha yapılan geyiği, troll'ü algılayamayan memur zihniyetli mal bir çoğunluk mevcuttur. ekşi'de yaptığınız ince espriler buradaki gibi heba olmaz, entry debe'ye falan girmese bile mesaj atıp tebrik eden falan çok olur.

ekşi ve inci yapılan geyiğin en çok değer gördüğü yerlerdir. buranın ve özellikle instela'nın profili tam bir keko. ben aykırı kişiliğimden dolayı ekşi'de 4 hesap eskittim, inci'deki hala duruyor ve birinci nesil, 2010'dan kalma. nicki yazsam kesin tanıyan çıkar, direkt ifşa oluruz amk *

özetle ulu bırak ekşi'yi inci'nin bile yanından geçemez.
    -1 ... nesgayfe
  7. 7.
    ibne, puşt, tıravesti dolu bir ortam olarak ekşi batakhanesi, boş beleş strayt abilerin ve götü göbeği karıştırmış aseksüel bacıların mekanı olarak ulu'ya evet, gerçekten üstün gelir.

onun dışında buralarda eller cepte dolaşan her on ekşici piçten dokuzu bağcılar'da dızlanır gibi, esenler'de taciz edilir gibi, güngören'de sopalanır gibi muamele görür...
    -1 ... pietro pacciani
  8. 8.
    (bkz: sürekli cinsel başlıkların açılmaması)

Yeterli olacaktır.
    ... damdakikedi
  9. 9.
    10 başlıktan 4'ü sex 3'ü kürtlerle ilgili değil en azından.
    1 ... once upon a time in cizre
  10. 10.
    . . . ulu samimiyetten ekşi sürümden kazanıyor.
    . . ekşide çeteler savaşıyor, ulu da kavgalar teke tek ve yüz yüze.
    1 ... kupune zararsiz keskin sirke