1. 1.
  Yazarların görmek istemediği gerçektir.

  Bir samimiyetimiz nizamımız vardı zamanında. 2014ten sonra yazmayı bırakmalıydık ama insan vazgeçemiyor ki aq yerinden. Ekşi sözlük adlı başlıkta kasıp kavuruyorsunuz yok efenim orası bitti yok çığırından çıktı. Ee biz ne yapıyoruz pekii bir bakın sevgili yazarlar, yetkililer, olmadı adminler.

  Yönetim artık ''yapacak bir şey yoksa zevk almasına bakacaksın kardeşimm..'' mantığıyla hareket ediyor. Neden? 2 entry ile yazar oluyorsun. En az 1000 entry girip sözlüğün anasını ağlatana kadar da çaylak atmıyorlar. Niye? Yazarlar sözlüğü gibsin hevesini alsın diye. Helal olsun size.. Tebrikler.
  3 -1 ... hzpikachu
 2. 2.
  (bkz: DAHA BETER LEN)
  2 ... usualsuspects
 3. 3.
  aşırı uçlarda gezinen troll'lerden temizlenmez ise korkarım yakında gerçekleşecek olan. birkaç yıl öncesine kadar asla olmaz diyordum ama şu son birkaç aydır neredeyse uludağ sözlük ekşi'den beter hale gelecek gibi gözüküyor.

  biz de kendi sözlüğümüzü kurarız allah'sızlar.
  1 ... rootz
 4. 4.
  ekşide 1 saat vakit geçirsem kanser olma sebebi en azından burda ki süre daha uzun .
  1 ... yousef007
 5. 5.
  Ekşicilerin gelip burada duyar kasması da sıktı artık. Hünerin varsa göster. Yoksa sağdan ikile hadi.

  Amk ekşi ye atıp tutuyormuş uz. Yok Bi de yalayalım. Mal mı nedir?

  O da, bu da mal sözlüğü.
  ... tea man
 6. 6.
  bitmesine rağmen okeye döndüğümüz gerçeğidir. Yöneticiler az biraz ilgilense olumlu manada ekşi sözlüğü falan geçer burası. Orası ilk açıldığından beri yazıyorum dışarıdan görüldüğü gibi bir numarası yok. Sadece imaj meselesi. Orada sirf görüşleriniz uymadigi icin özelden edilen küfürleri uc uca bağlasan buradan güneşe yol olu. Bizim yöneticiler şu kamışa su yürümeye başlamış ve hayal gücleri tersine evrilmiş ergenleri kontrol altina alsa çok bir şey yok burada olumsuz manada.
  6 ... mel mel bakan gibson