entry 12 galeri 2 video ses iyilertrends
  1. 1.
    Uludağ vasat ise ekşi vasatın da altıdır denilerek açıklanabilecek durum. Sürekli bkz veriyorlar. Nitelikli yazarları gitti zaten. Uludağ, adına yakışır bir şekilde dağ gibi yükseliyor ekşi' nin önünde.
    #36029424 :)
  2. 2.
    #36029482 :)
  3. 3.
    iki tarafta da yazar olan biri olarak doğru bir tespittir.
    ancak 1 yıldır hesabımı kapattım.
    çünkü kalite yerlerde.
    bazı iyi yazarlar var. ancak geneli inci sözlük kıvamında.
    ve fikir düşünce hırsızı çok.
    #36029511 :)
  4. 4.

bugün için haklı bir iddiadır.
    #36029542 :)
  5. 5.
    dosdoğru bir tespittir. ekşi sözlük önüne geleni yazar yapmaya başladığından beri ekşi'nin e'sini googlelamıyorum.
    #36029558 :)
  6. 6.
    yanlıştır. doğrusu; uludağ sözlük ekşi sözlüğe kıyasla tarrrrrrrrak gibidir.
    #36029567 :)
  7. 7.
    eski bir yazarı/yöneticisi olarak üzülerek görüyorum ki ekşi'nin artık eskisi gibi tat vermeyi bırak, bilgi akışının bile sadece kör gözlü muhalif olmakla eşdeğer bir çizgiye geldiğinin farkındayım.
    kimsenin okuduğu yok, herkes laf sokma, fikir sahibi olmadan yorum yapma derdinde.
    eski ironik, mizah dolu, ince iğnelemelerle örülmüş espriler de bitti.
    günlük akışında geriye sadece saçma sapan bakınızlar, niteliksiz forum tarzı yazılar kaldı.
    haa, bu ekşi'nin değerini azaltır mı? azaltmaz. zira 1999'dan 2017'ye kadar girilen her bilgi/mizah dolu entry hala yerli yerinde duruyor. her diziye/filme/siyasi olaylara dair girilen binlerce karakterlik yazılar da hala orda.
    artık sadece bir şey araştırdığım anda başvurduğum bir mecra oldu, iyice seyrekleşti yazdıklarım da.
    #36034590 :)
  8. 8.
    hiç yazmadığım için bilemem. ancak moderasyon ilgili diyorlar, burada bdvye bakılmıyor bile. insan hiç olmazsa kapatır şikayeti.
    #36034608 :)
  9. 9.
    ekşi'nin uludağ kadar tat vermiyor olmasını iddia etmek, ekşi'de yeteri kadar vakit geçirmediğinizi gösterir. ekşi'nin yazar profili 1. sınıf iken, uludağ'ınki 5. veya 6. sınıftır. uludağ sözlük paso ergen, liseli ve mal milliyetçi bordo bereli kaynıyor amk...
    #36034638 :)
  10. 10.
    ooo yazar burada ben ekşiciyim diyor.

şaka maka benim de gözlemlediğim bir şey bu. ekşi sözlük bana kalırsa şu an şişirilmiş bir balon. yazar alım politikası ve önceki yıllardaki güzel içeriklerinden ötürü çok fazla önemseniyor. uludağ sözlükte de çok fazla okunası entry var. ki bi ara uludağ sözlük ekşi sözlükten de önde gelirmiş, öyle diyorlar. ben bilmiyorum bebeydim o sıralar. kim garanti edebilir ekşi'nin de bir gün uludağ gibi forumsu bir yer olmayacağını. ki olacak, yakındır.

uludağ şu haliyle bile oradan daha samimi ve güzel. istediğin her türlü yazıyı bulabilirsin, müthiş bir kapsam var burada.
    #36034645 :)
  11. 11.
    Kalite olarak ekşi tartışmasız daha iyi orada hemfikiriz ama uludağ açık ara en samimi sözlüktür net. Sanırsam burada çoğu ulu yazarının üniversite öğrencisi olmasının etkisi var. Yaşam tarzlarımız birbirlerine benziyor. Fakiriz hepimiz amk.
    #36034662 :)
  12. 12.
    Okso sozlogon olodog sozlokton koto olmoso.
    #36034680 :)