1. 1.
  ironik yazıları aynen şu

  " Hoşgörü : Başkalarını eylem ve yargılarında serbest bırakma, kendi görüşümüze ve çoğunluğun görüş biçimine aykırı düşen görüşlere sabırla, hem de yan tutmadan katlanma demektir. izin verme, aldırmama, iyi karşılama anlamlarına da gelir."

  Peygamber Efendimiz HZ. MUHAMMED (S.A.V) adına açılan ve hakaret içeren mesajlarınızı unutmadık . Utanmazmısınızki bizim adını bile ağzımıza alırken haya ettiğimiz o peygambere hakaret etmeye . içinizde Küfrü fazlası ile hak etmiş olanlar olmasına rağmen küfür etmeyeceğim çünkü ben sizin o Hakaret ettiğiniz Peygamberin bize bildirdiği ALLAH dan korkarım . Site sahibi arkadasa dostça bir tavsiye ;

  Ne olursan ol Bu yazıların önüne gecmek elinde iken sessiz kalma..

  ölmedik sadece uzaktayız

  2005 ~ 2013
  For Angelz Co. '

  şekilde olan insanlardır hala anlam veremedim madem hoşgörülüydük neden bunu yaptık diye düşünmediniz mi bir kez olsun. delikanlı gibi çıkıp de ki kardeşim ben kaldıramıyorum dinimin eleştirilmesini hoşgörüm filan da yok hatta şeriat gelse hepinizi sikse çok mutlu olucam de ben de en azından dürüstlermiş diyim.

  ama yalancılar kralı bir başbakan başımızdayken balık baştan kokuyor tabi.

  çok hoşgörülüyüz kimseye karışmayız 3 çocuk yapın
  çok hoşgörülüyüz kimseye karışmayız kızlar üniversite okuyunca erkekler evlenecek kız bulamıyor
  çok hoşgörülüyüz kürtaj yasak
  çok hoşgörülüyüz hamile kalanın babasını arar söyleriz ona göre
  çok hoşgörülüyüz fişlenmeden doğum kontrol hepı bile alamazsınız
  çok hoşgörülüyüz inandığımız şeye inanmayıp hakkında dinimiz konuşan insanların bulunduğu siteyi hackler üstüne hoşgörülüyüz yazarız.

  süpaneke dinimiz amin
  1 ... kendim icin yaziyorum abi