1. 1.
  Uludağ sözlük'te fink atan ezik karakterlerdir. Bunlar dışında adı geçen mecrayı anan soran yok. ilgili yapı da bildiğin bataklık. Bu sinekler de ulaşamadığı balçık için zırlayıp duruyor burada. Şimdi bi' e-raid olacak, sıkacaksın ekranlarına, yok olsunlar. Ama yok işte. Amaaan neyse. Çomar işte.
  ... xyclonb
 2. 2.
  anlam veremediğim has çomarlardır. ulan ekşi dediğiniz yere yeni aldığınız bir ürünle veya hizmetle ilgili bilgi edinmek için giriyorsanız hepiniz fark etmişsinizdir ki 2009 sonrası entrileri ekseriyetle çöp. tabii ürün-hizmetimiz yeni değilse.

  hele bir de gündemi takip etmeye çalışın bakalım. 100 entrinin 35-40 kök üç iqlu amip ateistler tarafından girilmiş, 10-15 kadar gerzek banal bkz'cı mevcut, yine bi o kadar troll olmaya çalışan ama owencan stilinden öteye gidemeyen ampır var. 15-20 tane senin benim her gün sokakta gördüğümüz her duyduğu siki salatalığa tuz diye koşan manipülasyon köpeği manyak var. geriye kalanlar içinde de işte yazdığı keyifle okunabilen 10 kişi ya var ya yok.

  yine de ülkenin "muhalif" geçinen sözde "elitist" bireylerini gözlemlemek için ekşiye, lcwci piknik siyasetçisi liseli ülkü ocağı gözdelerini görmek içinse uludağ'a girebilirsiniz. siz yine de en güzeli bu mecraları efektif ve pragmatik bi biçimde kullanıp faydalanın. yoksa içinde yazanlar da; avmlerin lüks mağazalarında görüp elit sandığınız ama pisuvara lombardin su motoru gibi işeyip elini yıkamaya tenezzül etmeyen babet çoraplı veya umuma açık tuvalete bokuyla ".. was here" yazısından hallice şekiller nakşeden tipler.
  ... veli demir lenin