1. 1.
  eskiden ulu dan sıkıldıkça gidip değişik başlıklar okur, yazardım lakin bi duruldular, bi sıradanlaştılar.
  kendinize gelin ağalar.
  2 ... pilotmont 1
 2. 2.
  (bkz: oyunlar başlasın)
  1 ... usualsuspects
 3. 3.
  acı veya tatlıya geçmeye sebeptir. * * *
  2 ... sigara icmiyorum
 4. 4.
  Sürekli toplu yeni yazar alımları, tanım/imla hatalarıyla dolu forum/chat tarzı entryler, artık insanı bayma noktasına getiren troller tarafından ekşi'nin artık bir numarası kalmaması olayıdır.

  Bir bok Yok şimdiki ekşi'de artık. Gündem başlıklarına bakıyorsun... üstte birisi afilli bir entry giriyor, altındaki 16272 kişi daha o entryi kopyalayarak aynı yorumu yapıyor. Halbuki afilli entrynin verdiği bilgi/kaynak doğru mu soran Yok...

  Sürekli sikko bakınızlarla ona buna laf sokmaya çalışan mal dolu ortalık. Yazanların ilk misyonu yazmak, okumaktan ziyade sözlükten kız/erkek düşürmek. Çaylaklara mesajın açılması da bundan başka hiçbir şeye hizmet etmiyor.

  Kanzuk'la beraber seviye, kalite diye bir şey Zaten kalmamıştı. Son 1 senede ise hepten bitti, sik gibi bir yer oldu ekşi.

  Artık orada ayda 2-3 entry giriyorum, haftada 1-2 kez falan okuyorum. Tamam burasının leşlik ve kalite konusunda savunulacak tek bir yanı yok ama en azından samimi, oradaki malların hepsi kendini bir bok sanan ama zirvelerde 2 cümleyi bir araya getirip konuşamayan salaklar.
  3 ... alkolik oldum
 5. 5.
  Evet niteligi eskiye nazaran yerlerde ama hala, totalin içinden kalite akiyor.

  Ama ulu hakikaten çopluge donustu...
  ... hayis zayeb