1. 1.
    Kardesim o zaman bir penguen acta izleyelim.
    1 -2 ... ruut altmis alti
  2. 2.
    ekşi'de yazar olmaya çalışmak sabırsız insan işi değil. şimdi size bir liste sunacağım;

1- 1 ve 3 yıl arası aktif ol.
    2- bu süre zarfında entry girmeyi ihmal etme.
    3- entryler'ini sadece birkaç çaylak ve yazar görsün. etkileşim olmasın.
    4- mesaj attığın yazarların bazıları seni takmasın.
    5- uğraş didin yazar alınma sırası sana gelsin.
    6- sonra en son değil de ilk 10 entry'ne baksınlar ve sana yazarlık vermesinler.

çekilmez. benim başıma gelmedi, 1 ayda bıraktım fakat başına bunca şey gelen adamlar biliyorum. bununla uğraşacağına kapan evine kitap yaz daha mantıklı. kimse görmeyecek seni 2 yıl boyunca. zaten yazar olana kadar sözlükten sıkılırsın, olunca da bırakırsın.

ciddiyet bir yere kadar iyi olsa da buradaki eğlence ve samimiyetin yarısı yok. o kadar aktif yazar var ki bir gördüğün yazarı bir daha görmen çok zor. kimseyi gözüne alıştıramıyorsun kolay kolay.

ben buradaki ortamı arkadaşlarımda bile bulamıyorum. sözlüğün kıymetini bilin. ister flash tv gibi olsun ister zamazingo tv gibi. ulu'yu ekşi'ye değişmem.

Sonradan ekleme: ekonomi konuşuyorlarmış. Ülkede o kadar aydın varsa neden hala akp seçiliyor? Neden yerli bir şey üretemiyoruz? Çünkü herkes konuşurken ve yazarken aydın. icraate gelince çoğumuz 0'ız, açıkçası ben de dahil.
    ... theunique