bugün

(bkz: ekşi sözlük)
entry numarasını kaldıran ve tüm tadını kaçıran sözlük.
bir ekşi sözlük yazarı olarak artık eskisi gibi olmadığını görebildiğim lakin içerisindeki yazarların size yardımcı olma konusunda ne kadar hevesli olduğunu görünce hala bitmediğini anladığım oluşum.
Her başlığın altına on kere "dkdjfkfjekckfkkg" diye entry giren evet bildiğiniz "hdhfhfjfjkfkfknkdkdj" diye kahkaha tufanı atan kişiyi yazar yapmış logaritmasi olan sikik sözlük.3 4 sene bekleyip yazar yapılmayan insanlar varken bu şekilde yazarlık verilen tipler olduğu için artık kullanmayacağım boktan sözlüktür.
an itibari ile 2.palu vakasına denk gelerek buranın ölü olduğunu anladığım sözlük.

gerikafalılık candır.
vaka bunu yeniden kanıtlamıştır.

tabi gizli saklı kalanlar oluyor mu? elbette.
ama bile bile de modernlik-meriçlik kasmayın beyler.

değiştiriyorum. 2.palu değil, 2.aşk-ı memnun vakası.

cinsellikte tabuları aşan kızlarımız, yeni nesil türk gençliği.
mükemmel bir şaheser. eserinizle gurur duyabilirsiniz.

edit: ve evet, geçmiş önemlidir.
Ekşi'den bağımsız; siz hâlâ bunlara şaşırıyor musunuz ağalar?

Sözlükte Biri çok güzel yazmış: "bu yüzden gecmis onemlidir. Bunlara Esegimi emanet etmem" diye. Kadın-erkek fark etmez, bunun gibi bir olaya karışanla gel de evini paylaş.

Tabii bu bir kişisel görüştür efendim. Şahsım gibi, Postmodern olamamış hanzoları yansıtır.
Az önce ilk defa 10 girisini doldurduğum mecra. 45.000 sıradaymışım. Esasen pek umrumda olan bir yer de değil, umrumda olsa 200-300 e hesap satın alırdım. Ekşi hesabım olsa da uludağ da yazarım ben. Sadece yedek olarak dursun, buraya bir şey olursa oraya geçerim.
orda da hesabım var ama ulu sözlük te gayet güzel.
her bir boku en iyi ben bilirimcilerle dolu sözlük. kafalarını duvarlara vura vura herşeyi bilemezsin amıha kodumunun çocuğu diye sözlemleri müdahale edesim var.
burayı da orayı da sizler gibi takip ediyorum ve gözlemlerim orada başlıktan çok içerik girilmesi burada ise sürekli başlık açılması. orada aktif bir üyeliğim yok içini bilemem kim neyle karşılaşıyor ancak burada girdiğim yazılar alakasız eksi alabiliyor. orası önemli değil de bir görüş belirtip konu ile alakalı fikir istediğim bir kaç başlık haberci ekranı gibi aşağıya doğru kayıp gidiyor bir satır görüş belirtilmiyor.
kısacası ekşi sözlük dışarıdan bakılınca içerik olarak daha zengin, başlıklar daha katılımcı görünüyor. buradaki başlık ve arkasından girilen yazıların sayısı ile orası karşılaştırılınca inkar edilemez bir gerçek bu.
bir de buradaki bilmem nereli kız, laik erkek vs yobaz güvercin gibi abuklukların orada nadiren görülmesi de kalite olarak fark yaratıyor.
Sedat ''ssg'' Kapanoğlu gittiğinden beri çivisi çıkmış, ortamı bozulmuş olan, herbokologların çoğaldığı lafta kutsal bilgi kaynağı sloganlı bir bilgi platformu. Amacından çıkmasaydı mükemmel olurdu. Parantez açıyorum ssg gittiğinden beri bu dediğim şeyler.
Üyeliğin onaylanması için yıllarca bekleten sözlük bozuntusu.