bugün

*, *, *, *, * ve şahıslarına yönelik daha bir çok yergi kullanabileceğim yazarlardır.

tabi ki ekşisözlüğün kapanmasına ekşi yazarları sevinmez, sevinemez. bahsi geçen yazarlar, itü, ulu gibi büyük sözlüklerin yazarlarıdır.

böylesi korkunç bir durumdan bile fayda sağlamaya çalışan * beyin sahibi insanlar hiç görmezler mi türk internetinin geldiği hali. siz rekabet ortamında, rakibimiz elendi diye orgasm olurken, birileri sizin için de planlar yapıyor hiç düşünmez misiniz?

kapatılan site, türk internetinin belki de en önemli sitesi. en çok girilen 5 sitesinden birisi. kendilerinin de dediği gibi, gerçekten kutsal bilgi kaynağı.

ekşi'yi açtığımda karşıma gelen kırmızı yazıyı gördüğümde anladım bir kez daha, bu ülkenin geriye gitmesi için, şeriatın gelmesi gerekmiyor. artık işler daha düzenli ve gizli sürüyor. bugün bulunduğumuz yer, türk internetinin doğduğu günden daha karanlık, daha umutsuz, daha içler acısı. türk internet kullanıcısı da, daha öfkeli, daha bilinçli.

özgür internet ortamına karanlık düşüren mahkemelerdeki hakimlerin kafalarında beyin kıvrımları değil de bağırsak kıvrımları var. bunu biliyorum, bunu görüyorum. artık bu ülkede yaşamak gerçekten çok zor!

* ların her birine bir yergi sıfatı koyarak okuyunuz.

not: bu entry yönetim tarafından sansürlenmiştir.
dokuzuncu nesil caylaktır.*
siteye duydukları kişisel nefretten dolayı mutlu olan yazarlardır. oysa ki düşünmezler ki bugün sana yarın bana.
ekşisözlük kapanırsa uludağ ne yapsın diye düşünemeyen, ekşi düşmanlığı had safhaya ulaşmış fanatik anti-ekşi yazarlarıdır.
radikal aşırı milliyetçi uludağ sözlükçülerdir. sıranın diğer sözlüklere de gelebileceği unutulmamalıdır.
şuursuz yazarlardır. başka bir sözlükte girilen entryler burayı ilgilendirmediğinden neden kompleks yaptığı anlaşılamamaktadır. gün gelip kendi sözlüğü kapatıldığında köşeye geçip pısması gereken kişidir.
Türkçeyi katletme meraklısı bir sözlüğün kapatılmasının haklı sevincini yaşayan yazarlardır.
(bkz: ben)
ban dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyetinde olan şahıstır.
hakli olarak bir tek zall sevinir. sevinmiyor ise de sevinmelidir. sevinilecek, sevin!
2005 ten bu yana çok renkli yayıncılıktan hızla enternasyonalist yayıncılığa geçen ekşinin kapanmasına sevinen yazarlardır.

ekşi gibi çok okunan bir internet oluşumunda çatır çatır pkk propagandası yapılıp; türklükle alakalı her şeyin incik cincik karalanmasına dayanamayan yazarlardır.

mesela ekşi hesaplarını arkadaşlarına "al lan çok meraklıysan bilmemne yuvasında sen yaz" diye verip uludağ sözlüğe gelmişlerdir zamanında.

bir de ömrü hayatında ekşi havası soluyamayıpta, sanki bunun çok matah bir şey olduğunu, herkesi de kendi gibi sanan ve ekşiye olabildiğine yalakalık yapan saflar vardır. onlar apayrıdır; "sırtlarını sıvazlayıp aferin lan 2 başlık daha aç alcaklar seni ekşiye" denmesi gerekmektedir.

edit: ekşi sözlük son derece yüksek gelirli bir kurum olduğundan, çatır çatır para bastığından dolayı hukuken oldukça kuvvetlidir ve hukuka azami önem gösterilmektedir. çok uzun süre kapalı kalması beklenemez.
güncel Önemli Başlıklar