bugün

3 yıl öncesine kadar bir şeyler ifade eden fakat şu an için pekte fazla bi şey ifade etmeyen sıfatımsı.
iyi tarafi sadece yazilariniz daha fazla kisi tarafindan okunur,daha fazla oy alirsiniz.onun disinda bir boka yaramaz.
hiç bilmediğim tanımadığım tanımakta istemediğim durumdur. uludağ sözlükte yazar olmak yeterince onur vermektedir.
eskide yazarlıgın artıkbi boka benzemediği uludagda yazar olmanın daha tadında oldugunu düsündügüm olay.
eğer ssg kişisinin yakın arkadaşı olup şahsınıza hakaret eden bir yazara ayar verirseniz sona eren, ama yine olsun yine yaparım şeklinde düşündüren olaydır.
Herkesin olmak istediğidir aslında.Nedense herkes inkar eder.Bugün Ekşi'de yazar alımı olsa bütün sözlüklerde yazar sıkıntısı yaşanır.Bu böyle olmuştur.Herkes kötüler ancak vazgeçemez.
(bkz: Papau yeni gine de milletvekili olmak)
eğer bu olayı uludag yazarı yaparsa tüm uludağa ihanet etmiş olur.
güzel bişey ama eski yazarlardansanız.yenilerdenseniz bence cokta bi espirisi yok sıradan bi durum
Bir çogunun kendini dünyayı kurtaran adam sandıgı;Uludag Sözlük Yazarları'ndan farklı olmamalarına ragmen kendilerini züpper sanan kişilerin yaptıkları iş...
Kim ne derse desin kabul edildiğinde seve seve gidecek olan pek çok insan vardır.***
yazacak birşey bulamayacağım için olsa da birşey olmaz dediğim olay**
sebep bile gösterilmeden yazar uçurmak gibi pek demokratik olmayan bir ortamda, yazdıklarıynla "her yerde demokrasi hakim olsun" mesajı vermektir.e komik oluyor tabi.
aralarında birçok iyi insan olmasına rağmen, benim gördüğüm tiplerin "abi bunu akşam ekşiye yazacağım yahu" tribinde olduğu, bunu ayrıca böbürlenme alanı olarak gören insanların tabi olduğu eylem. (bkz: bozuk türkçe)
uludağ ekşi kadar hızlı olsa pek aramayacağım şey... bu büyük bir fark oluşturuyor..
(bkz: uludağda yazıyorum mutluyum)
senelerce olunamayacak durum. olsaydı iyi olurdu.
bazı insanlar için gerçekten de anlam ifade etmeyen bir eylem. evet var böyle insanlar da. var şartsız yazar alımı yapılsa bile kuyruğa girmeyecek insanlar.
bir zamanlar ekşide yazar olanlar için hiçbirşey ifade etmeyen, çocukluktaki baba bana bisiklet al sendromlarının gunumuze uyarlanmış hali.. bu tip komplekslere kapılan yazarlara gerekli kalibrasyon verilmelidir.
işte tam da budur açıklama. sadece ortalıkta "ehehe ben ekşi de yazar oldum ehuehe" diye dolaşırsın, başka da bir faydası yoktur. şu son dönemde manzara çok değişti eskiye nazaran. eskiden olsa baya bir etkisi olurdu belki.belki.

önceden ;
- ekşi'de yazarım lan ben..
- woouuuvv, ufff, süperrrr..

şimdilerde,
- ekşi'de yazarım lan ben..
- ben de..
- ben de..
- ben de..

ya yaa..
artık övünülecek durumunun kalmadığı olaydır kanımca. ama ilk zamanlar için müthiş bişey tabi.
kimisinin hala övündüğü konudur.
Ha ekşiye olmuşun yazar ha uludağ'a ha itüye ha dütüye. Sanki dünya kurtarıyoruz yazmaktan. eğlence bunlar eğlence...

(bkz: Yazar)
(bkz: Şair)
(bkz: Besteci)
(bkz: Araştırmacı)
süpper olay. *
ama arkadaşlar ekşi de yazmaktan güzel şeylerde var şu dünyada.

tanım: dünyanın en boktan uğraşı, ama dünya henüz bunu anlayabilecek felsefede değil.
sevdiğiniz insanların başlığına yazamamak demektir. çünkü mutlaka kötülerler! zamanın ötesinde entrylere eklenir bu tanımlarınız anında. iyi niyetle ve içten yazmış olsanız bile yalakalık olarak algılanır yazdıklarınız maalesef.

bir de önceki nesillerin ezme çabalarına katlanmak zorunda kalırsınız. tokat gibi cevap verirseniz, çaylak olursunuz. sineye çekerseniz, dayak eşeği olursunuz. ikisinin ortasını bulmak için yuvarlak olmak lazım ki bu da mümkün değil. etliye sütlüye karışmadan, geyik entryler girmek lazım. hep çiçek, böcek... olmuyor ki! off içim daraldı yine...

diyeceğim şu ki ekşi'de yazar olmak zor iş. çok okuyan, gerçekten entellektüel kesimle iç içe olabilmeyi sağlasa da, insanın sinirlerini çok yıpratıyor. ukala ve kendini bilmezlerle uğraşmak oldukça gergin yapıyor insanı.