bugün

sürekli özel mesajdan taciz ediyorlar. merhaba falan diyorlar. sevgilim var diyorum inanmıyorlar. UPS boobss kızar diyorum inanmıyorlar.

belki de haklılar, doğru...
Ekşi sözlükten buraya misafir olarak gelen ''kızlar kadınlar '' tarafından taciz edildiğini iddia eden ''manyak olmaya karar verdim '' rumuzlu kişinin kusmuğu

Aşağıda - işareti ile dikkat çektiğim başka bir entry'ye verdiği cevap ile ne kadar dilemma biri olduğunu göstermektedir.

- kadınınız var mı

olsa burada entry girmek yerine banyoda yıkardık herhalde...
turk erkeklerinin yuzde 99'u ecis bucus, sayisal ve duygusal zekasi yok. sosyoekonomik ve sosyokulturel durumu benden oldukca kotu.

bunlar yetmedigi gibi bir de kadinlar, sirf evlenebilmek ugruna, ezik erkeklerin bile pesinde oldugu icin bu adamlar kendilerini bulunmaz hint kumasi saniyorlar, gotleri havada.

bir tanesi böyle bir şey yazmış. neden sevgilin yok başlığına. gerçekten ekşi'de erkekli kızlı beni soğutan tipler var. hani uludağ'da sol frame akmıyor diye 2 dk farklı sözlüklere bakıyorum ve tam bir entry girecekken okuduğum şey beni rahatsız ediyor. ciddi manada sorunlu düşünceleri olan kızdır.