bugün

" ...yüzü olmayan insanların istediği hedefe serbest atış yaptığı bir hakaret yuvası!... " --haftalık dergisi, mayıs 2003

" ...3.sınıf bir dedikodu sitesi" dedim. Güldü. "Aklımdan geçeni söyledin" dedi ve ekledi:"Kalitesi her geçen gün düşüyor, hakaret sitesine dönüşüyor... " --murat ongun, "kaşağı" romanından

" BU SITEYE ERISIM MAHKEME KARARI ILE ENGELLENMISTIR!!! " --türk telekom, mayıs 2006

" ...yılansı fare çocuklar, gece fareleri... türkiye'de en çok küfrettikleri adam benim... bu siber yılan aleminde en çok konuşulan adam benim... öyle kahpece, böyle sinsilikle, yılansı siber yılanlıklarla bu işler olmaz... " --nihat genç, temmuz 2007

" pitbull ruhlu, prezervatif dilli, ağzı ishal olmuş yaratıklar bunlar... " --nihat doğan, ocak 2010

" problemli bunlar, ruh hastası... okuyorum evet, çünkü zavallılıkların ne hale geldiğinin orası çok iyi bir aynasıdır... " --murat bardakçı, ocak 2010

" ...oysa pislik çukurunun dibinde debelendiklerinin farkında dahi değillerdir. pislik çukurunu dolduran ise bunların kendi ruhlarının karanlığından akan irinden başka bir şey değildir! " --fatih altaylı, şubat 2010
"...okuyamıyorum anasını satayım. ağzım sulanıyor."

john alexander lemonade
"lugatı-ı mayhoş"

bülent ersoy
ekşici p*ç

(bkz: inci sözlük)
"mundar."

kedi.