bugün

--özet--
Şubat'taki yaş günü kutlamalarında yaşanan organizasyon bozuklukları ve aşırı katılım nedeniyle Hilton'a sığamayan sözlükçüler bu kez 25 Haziran'da Park Orman'da buluşuyor.

Öğlen 12'den gece 12'ye kadar sürecek festivalde MFÖ ve Multitap sahne alırken Archieve da Collective DJ Show'la katılımcıları coşturacak. Organizasyon sözlük yazarları ve artı birleri için ücretsiz olacak.
--özet--

Ana sahne

MFÖ

Archive - Collective DJ show

Multitap

Alternatif sahne

The Revolters

Yusuf Uğurer

Lemur

yazar yorumu: olm bu kadar sanatçıya ne gerek var biz kendi anketimiz ile kendimiz seçiyoruz kimi getirecek isek.
mesela madonna ne bileyim inna falan diye oylandıysa o gelecek.
(bkz: benim sözlüğüm senin sözlüğünü döver)
ayrıca gelmeyen bayan yazarlar "sms" ile bilgilendirilecek.
umarım eğlenirler, biz de eylül ayını beklemekteyiz efendim. fazla grup, şarkıcı olmasın ağa daldan dala atlamayalım bir tempo tutturup o tempoda devam edilsin lâkin yazarlar aynı tempo da kalmasın. kafası güzel oluptpa soyunan mı dersin(caps ulu da yayınlanır) farklı farklı çılgınlıklar mı dersin. sanatçılar gittikten sonra sahneye çıkıp "seri eksi oy veren benim lan ibneler" diyenler mi dersin kavga mı dersin zevk mevk ne ararsanız öyle bir şey hayal ediyorum işte. olmayacak biliyorum.
(bkz: zall gör bunları)
30 haziran itibariyle şu an yapılan rezalet olan etkinliktir. Biraların yanında çerez bile yok. Ne cips ne kuruyemiş herhangi başka bir şey bulamıyorsunuz.Yemek derseniz yarım ekmeğin arasına köfte veya döner ile tatmin olmak zorundasınız. Böyle sefil bir organizasyon.
güncel Önemli Başlıklar