1. 1.
  Dünyanın döndüğünü ispat etmek isterken dönmediğini ispat etmesi durumudur. Sonra da deneyle ispatlanamaz dünyanın döndüğü diyerek kazı çevirmeye başlamıştır.
  Albert Einstein bu sözü, Dünyanın döndüğünü ispatlamak için 1887 de yapılan ama dönmediği ispatlanan Michelson - Morley deneyinin sonucunu boşa çıkarmak için 14 Aralık 1922'de Kyoto'da yaptığı konuşmada söylüyor

  Oysa Bilim ; Test edilen, deneylenen, gözlemlenendi...
  3 ... ktm li aynasiz
 2. 2.
  Kürecileri şarşırtmayan durumdur ne desen boş çünkü.
  ... ktm li aynasiz
 3. 3.
  liseliler anlamayacak ama yine de yazalım, dünya küre değildir, ancak muazzam büyüklükteki kütlesi uzayı optik ve mekanik olarak kendi üzerine bükmektedir. ek bilgi olarak dünya güneşin etrafında dönmez, kütle çekiminden dolayı güneşe doğru düşer, güneşin muazzam büyüklükteki kütlesi de güneş sistemi çapında bir bölgeyi optik ve mekanik olarak bükmüştür ve dünyanın bu tuhaf sonsuz düşüş eğrisine bilim adamları yörünge adını vermiştir. bu kütle çekim etkisi tüm galaksi ve uzayda hakimdir.
  2 -1 ... ibni maymun
 4. 4.
  Yohamınaa.
  Bir de amariga alaskada anten fabrikası kurmuş haarp diye bişey yapmış istediğine hortum istediğine deprem istediğine tsunami gönderiyormuş. Joystickle yapıyormuş hepsini.
  1 -1 ... insectoidzz
 5. 5.
  Hatta yerin çekmediğini göğün ittiğini de ispatlamış.
  1 ... picleme
 6. 6.
  yapı sökmüş.

  bir gün herkes postmodernizm yoluna girecek. eved.
  ... cunku ask yazilgandir
 7. 7.
  https://www.theguardian.c...ists-prove-einstein-right

  https://phys.org/news/201...rth-rotation-sensors.html

  biri guardian biri physics.org. al bu da resmi sitesinden:

  https://www.nasa.gov/mission_pages/gpb/
  ... klaus kinski
 8. 8.
  einstein, nereden biliyorsun yerin çektiğini belki gök itiyor abi diyip aynı zamanda düz dünyacı, siasal islamcı ve fedöcü olduğunu da belirtmiştir.
  ... kazangap