1. 1.
  Bir hayli uzun kuyruktur.

  https://www.ensonhaber.co...-mesafesiz-yardim-kuyrugu

  Su veren itfaiyenin...
  6 ... rumeli71
 2. 2.
  kısa kalmış kuyruktur. o kampanyayı bizim esenyurt-bağcılar-esenler de yapsınlar kuyruğun başlangıcı ilçenin başında ise sonu da ilçenin sonunda olur. bu üç ilçe malum seçmen kitlesi ile tıka basa dolu olan yerler. ihtiyacı olmayanlar bile giderler o kuyruğa girerler 3 gün yemeden içmeden beklerler o para için..
  9 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  “Cehape olsa o kuyruk daha uzun olurdu” demelerini bekliyorum.
  6 ... mavi huydur bizde
 4. 4.
  Halı motifi izleyen, üç maymunu ustalıkla oynayan güruh için, burdan çin' e kadar uzayan yolda kuyruğa girse bile, gene de " ehonomi çoh eyi"dir.
  Fikirleri değişmez.
  Ehonomiden anladıkları nedir acaba, isviçre' li, konya' lı, uganda' lı vs.. Bilim adamları şu konuyu araştırsalar da öğrensek keşke.
  8 ... zeytinyagli dolma kalem
 5. 5.
  Ekonomi coh eyi güjlü türkiye kuyrugudur. Hökümet devamlı para yardımı yapıyor oh kömür, giyecek, bayramda 1000 lira filan arada makarna da dağıtıyor iste bunlar yüzünden avrupa bizi kıskanıyor kuyruğudur. Ben de benzini hep 50 liralık alıyorum sorun yok. *
  3 ... la loba
 6. 6.
  Muhtemelen çok yayılmamış haberdir. Mesela sal bu haberi gaziosmanpaşa ya, kuyruğun başını küçükköy den, sonunu vatan caddesinden topla sonra...
  2 ... oberst
 7. 7.
  tipler hep aynı; https://icdn.ensonhaber.c...2020/12/02/sivas_4779.jpg

  dikkat ediyorum da, bu tarz kuyruklarda, hep bu portreye sahip insanlar var. niye ??.
  4 ... cekilin bakayim
 8. 8.
  içerdiği tipler dikkat çeken kuyruktur.

  Bak kardeşim, o tipler "Böyük resim okuma" kabiliyeti olan tipler. Senin benim gibi cahil değiller. işte o resmi okuya okuya bu kuyruklara düştüler.

  Diyeceksin ki "kuşçuk akıllarıyla böyük resmi dert edene kadar ceplerinde para var mı ona baksalar..". Derim ki "o küçük düşünmek oluyor. Böyük resmi görecek, türbanına sıkı sıkı sarılacak, reisimiz saray yaptıkça coşacaksın ki memleket felah bulsun".
  4 ... rumeli71
 9. 9.
  Ümraniye'de baş gösteren "dünya bizi gısganiy" kuyruğu ile alakalı olabilecek kuyruktur.

  https://odatv4.com/1-lira...aya-cikti-05122003_m.html
  2 ... rumeli71