bugün

türbanla alakasının anlaşılamadığı olay.

Bu arada volvo’nun anası falan sikildi diyen arkadaş o sikilme payı her araçta var. Kaporta Darbeyi emmesi lazım ki çarpma anındaki silkelenmeyi azaltsın.
Yaninda ki hocada pedallar yok mu? O neden müdahale etmiyo?
Kızcağız çok heyecanlı ne konuşulduğunu bile anlamıyor, kaza yaşanması normal.
her sınava girenin başına gelebilecek bir olaydır.
hakkaten yanındaki adamda da pedalların olması lazım, yok muymuş?...yoksa çok riskli bişey o.

kız ama çok hızlı giriyo göbeğe, çıkarken sinyal vermiyo, sınava hazır diil,böyle mi gidiyorum- denmez sınavda. mesela almanya´da onu özellikle söylerler. derler ki, sana şurdan sağa dön, sola dön, demedikleri sürece doğru gideceksin!!

sınavı zaten sinyal vermeden göbekten dönünce kaybetti o. kaza da üstüne tüy olmuş.
Haydi yandaki eleman da pedal yokmuş, ulan elfreni de mi yok?
kadın bildiğin kararlı ve kendinden emin şekilde gitti vurdu öndekine hani kasten yapsan bu kadar olur...

benim anlamadığım neden frene basmadı ve yanındaki eğitmen olacak sığır neden kendi pedallarından müdahale etmedi.

ayrıca toros un sağlamlığını da birkez daha görmüş olduk buradan.
böyle bir kazayı da giyime bağladınız ya...
ulan sizin topunuzun ben taa...

not: ne giyersen giy kadın olmak gerçekten zor. bir kazaya bakıyorum bir kaza yapan insana.
bir de siz çomarlara. asıl kaza sizsiniz. sizin sadece kaportanız değil, motor beyniniz de hasarlı.
yok, bikini yok türban. ula dingiller " pantolon giyen er " kaza yapmıyorsa yılda nasıl 10.000' den fazla insan trafik kazasından ölüyor. sırf istatistik olsun diye mi ?
çarptıktan sonra bir rahatlama geliyor kıza. *
lütfen böylelerine ehliyet verilmesin. veriliyorsa da trafiğe çıkması için bir süre olsun.

yazıktır lan bize. oklava yutmuş gibi araba kullanan kadınlar görmek istemiyoruz trafikte.