bugün

Teste girdim 86 aldım yapamayan meldir mk.toplamda 2 video izledim toplamı 30 dk lık,sınavdan önce.basitti len yapamayanın kafasını s*kim,bundan 60 alan vardı mk kafalı hahahhahahahh.
Sinyali vermeyi unutursanız kalırsınız, dubaya çarparsanız kalırsınız, araç her durduğunda vitesi bire almayı unutmayın.

Sakin kalın.

Ben i20 değil, Getz ile almıştım.
i20 ilk çıktığında zamanla almıştım ehliyeti. Sınavda da o arabaydı zaten. Yazılı sınavlarda üniversite sınavlarına denk gelmişti ondan dolayı motoru bırakıp sınavdan çıkmıştım. Zaten ikincide hemen kaptım. Sürüşte tek sefer zaten. Ah ah video çekip yardımcı olduğum bile oldu..
Çok zorlaştırdılar. Yani benim girdiğim sınavla bu zamanın sınavında dağlar var. Aktif araba kullandığım halde geçirmezler o kadar yani. Michael Schumacher arıyorlar sanki.
girdiğim en kolay sınavdır. soruları dikkatli okuyun kesin geçersiniz. birazcık teknik bilgi yeter de artar bile.
sınavdan kalıp sınav görevlilerine bela okumayınız.
görsel
lisedeki trafik dersinden bile kolay olan sınavdır.

hiç çalışmadan girip araba hakkında az çok bilgisi olan herkes geçer.
iki aşamadan oluşur. Birincisi yazılı sınav 70 puan alan adaylar direksiyon sınavına girmeye hak kazanırlar Hata yapmamaya çalışın
Ehliyet almak için girilen sınavdır. Hoş alınca araba kullanmayı öğrenmiş olmuyorsun ama olsun.
yazılı sınavı sınav olarak bile görmüyorum. sınava gireceğim sabahın önceki akşamında 1 kere hazırlık kitabındaki testleri çözüp sınava girmiş, 95 almıştım. direksiyon derslerinde çok iyiydim ama sınava gireceğim gün istanbul'da biraz yağmur vardı. yokuş çıkarken arabam patinaj çekip stop etmişti daha da toparlayamadım sınavdan elenmiştim. ama 2. sınavda hırs yaptım çatır çatır kulanıp geçmiştim sınavı.
yazılıdan 70 le kıl payı geçtiğim direksiyonda 4.de zor ehliyeti almıştım. türkiyenin en pahalı ehliyeti bende galiba. 4 kere sınava girmek ne
geçmesi hocaya bağlı olan sınavdır.
Sürüş dinamiklerinin park yapabilmekten daha önemli olduğu göz ardı edilerek yapılan sınavdır.

Senin park yapabilmen seni iyi bir şoför yapmaz şoförlük trafiği iyi okumayı gerektirir o da çevreye 360 derece hakim olmanın sonucudur. Ehliyet verdiğiniz insanlar ya yola pat diye dalıyor ya da girmesi gerektiği yerde iki saat bekliyor. Acele işe şeytan karışır demeyin bazen sizin ağır hareketleriniz kazaya sebebiyet verebilir. Seri araç kullanmak ile tehlikeli araç kullanmak ayrı kavramlardır.
Vakti zamanında 98 puanla geçtiğim sınav.
Dünyada bulunma süreniz 3 gün ve üzeri, IQ seviyeniz ayakkabı numaranızdan büyükse e-sınavda kalmanız mümkün değil.

Direksiyon sınavı için de; eğer daha öncesinde hiç araba kullanmadan 7 saatlik kurs eğitimiyle girecekseniz biraz zorlar. Hele de sınava gireceğiniz pistte dur-kalk alanı eğimliyse, Evlere şenlik. Benimle birlikte sınava giren 12 kişiden 8'i geçemedi.
Okuldan mezun olduktan sonra yapacağım ilk iş ehliyet almak olucak.
elektronik sınavına sıfır çalışma ile 96 aldığım, dert etmemeniz gereken sınavdır.
21 sene önce girdiğim ve nasıl çalıştığımı dahi hatırlamadığım sınavdır. Direksyon sınavına ise 20 santim kalınlıkta buz tutmuş asfalt üstünde girmiştim, arabayı kaydırmadan kullandığım için ondan da geçip ehliyeti almıştım.

15 sene önce de A2 için aynı dertleri bir kez daha yaşadım.
Koklayarak bile yapılabilecek sınavdır. Zor demişler bir de. Siz ehliyet almayın daha iyi. Herkesin güvenliğini tehlikeye sokarsınız.
teorik sınavı sadece geçmiş senenin sorularına bakarak bile geçebilirsiniz. pratikte ise kaldırıma çıkmayın, yol hakimiyetiniz iyi olsun-buna çok bakıyorlarmış- hız aşımı yapmayın, ehliyet kemerinizi unutmayın.

başarılar herkese.
Ben anlamıyorum en gerizekali mali sok sınava birinciye olmasa ikincisinde kazanır sınavı..

Etraf daha araç park etmeden bi haber dallama dolu...
3 gün çalışan birnin 96-100 arası alacağı sınav.
Ehlibeyt sınavı olarak okudum... Aleviliğin doruklarındayım. Bu işler böyle...
Sinyal önemli kalırsınız bak.
güncel Önemli Başlıklar