bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    muazzam bir buluştur ,bugüne kadar kimsenin aklına gelmemişti bizim geldi.

ikinci dünya savaşında bu taktik uygulansa idi alman panzerleri anında toz olacaktı.
    tabi ingiliz ve amerikalılar geri zekalı olduğunda tank savar mayınları ve bazukalar ile hatta el tahrip gücü yüksek bombaları atarak bu işi yapmaya çalışmışlar hele ki salak ruslar bu çaput tıkama işini hiç becerememiş kızıl kazak süvarileri atlarla ve el bombaları ile saldırmışlar.

halbukim saklanıp tankın egzozuna çapuda sokup kaçsan anında mort.
    üstün teknoloji hele ki mahmutpaşa basması tanka 3 takla bile attırıyormuş.(söyleyenin yalancısıyım,görmedim

tabi alma denilen kıskanç millet durur mu hemen kıskanıp türk milletinin müthiş icadını kötülümeye kalkıp hemi de kainatın en büyük insanını eleştirmişlerdir.(haşa huzurdan dışarı,amen)

ey esad titre ve kendine dön tankların artık yok hükmündedir.

hecummmm !
    8 -6 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    Al bi beyinsiz daha.

Kolay değil tabi. Bazı şeyleri hazmetmek hiç kolay değil. Küçümsersin olmaz aşağılarsın aşağıladıkça daha da büyüyerek gelir ğzerine. Hazmetmek kolay değil. Bunun bi tutarlılığı vardır anlıyorum.

Mevzunun tank egzozuna atlek tıkamak olmadığı orada bir niyetin bir amacın olduğu gün gibi ortadayken, o an aklına geleni o an kendince mantıklı olanı o an itibariyle yapanı küçümsemek aşağılamak en hafif tabiriyle hazımsızlığın getirdiği beyinsizliktir.

Tank paletine kaldrım taşı sokarak tank durduranlara da açıklama yapmalı tank firması. Ya da taş kesme aletiyle tank kapağını kesmeyi çalışan vatandaşın ne yaptığını da açıklasın firma. O kadar kesilip açılıyor mu o kapak bi aydınlatsın bizi.
    5 -13 ... frekans
  3. 3.
    Molotof u bulan Sovyetlere karşı direnen finli direnişçilere s a.
    6 ... pepelek
  4. 4.
    90 yıldır bir milli piyade tüfeğini bile üretemeyenler şimdi bir başlıkta hem ak parti nin ürettiği tanklara, hem de onu durduranlara laf atıp küçümsemişler helal vallaha.

Böyle düşünenler oldukça bu sözlükte yazmak çok kolay.
    Hatta yazmaya gerek bile yok.

Her şeye cevabı bu verir:

https://www.google.com.tr...JCUcl5npYwlWYRZYtm0iac4hQ
    2 -5 ... malazgirt40
  5. 5.
    Sözlüğü aktroll, çomar kırmalarımı basmış?

Bu entryler ne tür bir gerizekalılık.

Doblo ile jet durduran insanlarsınız gerçi..
    2 -2 ... geceyebakan
  6. 6.
    oo kızmış birileri ,kalıp buz tavsiye ederim . serinletir.
    üsküdarlıyım. darbe akşamı saat 10 'da ilk çıkan biriyi sokağa . çağrı market -kuruçeşme'nin kameraları şahit.

sonrası hengame. üsküdar çevik kuvvetin altına yaklaşan tankları da gördüm ,meydandaki tankları da hatta bağlarbaşı'na çıkmaya öalışıp dönenleri de.

sonra sabah . tankın teslim olan mürettebatı ve üzerinde hatıra fotoğrafı çekilen tanklar.
    hiç birinde herhangi bir darbe almış hali yoktu.

dinci şeriatçı subaylar başaramayacaklarını anladılar ve anında erleri bırakıp kaçtılar.

dikkat çekerim erleri bıraktılar. yani bizim evlatlarımızı , kardeşlerimiz. mehmetçik'i.

tek bir subay var mı tank yada kariyerin içinde yada yanında yakalanan. bilmiyorum hatta hala meclisi bombalayan hava savaş araçlarının pilotları bile açıklanmadı çoklukla.

tank ne kaldırım taşı nede 10 mm.lik taşlama motoru ile imha olur. bir tanka eğer komutanı kararlı ise sivil insanın müdahale ile kazanma şansı yoktur.

olan şudur . darbe girişimini yapan köktendinci-şeriatçı subaylar korktular savaşamadılar tankları kariyerleri erlere bırakıp kaçtılar .
    yine dikkat erlere bıraktılar . bildiğin dinci -islamcı namaz kılan oruç tutan fethullah gülen hizmet hareketine hizmet eden şerefsiz subaylar. müslamanım diyorlar hala. hapiste.

tank kapağı en az 20 mm.lik çeliktir.25 mm. olanları bile vardır. civataları özel sulandırılmış yüksek ısıya dayanıklı dır. değil taş kesme ile kaynak makinesı bile işlemez. tank paleti granit taşı bile anında un ufak eder.

kimse sokağa çıkanları yaralananları ,ölenleri aşağılamıyor bilhassa yüceltiyor şehit ve gazi ilan ediyor.

ama bunun ekmeğini yok gecekondu bodrumunda ,yok dağ tünelinde yok hangarda saklanıp sonrada yemek ..
    işte bu olmaz. yalan eninde sonunda meydana çıkar.
    alın melih gökçek 22,30 -00,3 arası tek bir tweeti yok . ben savaştım diyor.
    bizde gülüyoruz.

ee inanan salaklar var tabi.

not: 15 temmuz'a direnenler yaralananlar ölenler bu ülkenin onurudur ama saklanıp sonrada kahramanlık masalı yazanlar asla.
    1 -1 ... baris hemen simdi
  7. 7.
    Kıvırr.

Binlerce dansöz var.
    1 -1 ... frekans
  8. 8.
    dinci palavraları dizisi.

ak-itler de fena kudurmuş.

dinciler tank yaptı içine motor koymayı unuttu da.
    2 ... timur cengiz hulagu