1. ?.
  Ülkemizin gelmiş geçmiş en demokrat en sivil en çağdaş hükümeti akp tarafından ifade özgürlüğü ve iletişim özgürlüğü kapsamında eğitim alanında sosyalizmi ve sosyalizmin ilkelerini benimsemiş bir öğretmen sendikası olan eğitim-sen internet sitesinin kapatılmasıdır. Sendikaya üye birçok öğretmen ayrıca derslerinde evrim teorisini işledikleri ve sol gazete ve dergileri , sol değerleri öğrencileri ile paylaştıkları gerekçesi ile soruşturmaya uğramaktadır. Tahmin edin sendikamızın sitesini kim kapattırmış. Ahtapot gibi bütün dünyayı sarma niyetinde olan ve richard dawkins'in internet sitesinden sonra şimdi de gerici - faşist ve bilimselliğin yanından geçmeyen evrim düşmanı ruh hastası bir kişilik olarak Harun Yahya hazretleridir.
  3 ... nekrofili
 2. ?.
  özgürlüğü sadece basörtüsünü savunmak sanan yobaz, düşüncesiz, fikirleri 5 para etmez insanların kafasına göre hareket etmesi sonucu olusan durumdur.

  elbet bir gün keser döner. aman sapına dikkat...
  2 ... almanca sevisen adam
 3. ?.
  düşünce özgürlüğünü sadece kendi fikirlerini savunmak sanan gerici, benmerkezci, fikirleri 5 para etmez insanların kafasına göre hareket etmesi sonucu da oluşabilecek olaylar gibi (bkz: harun yahya başlığı açamamak) bir olaydır.
  1 ... dibi dibi rek
 4. 1.
  bünyede şok etkisi yaratan bir gelişme.

  site yasaklama olayı almış başını gidiyor. baş bir tarafa gidiyor, kıç bir tarafa. güzel bir şarkının sözleri aklıma geldi. yanılmıyorsam bu şekilde "böylede demokrasi olmaz ki seni gidi zalim mal"
  1 ... kabaday