bugün

Para delisi vasat futbolcu. Öldü mü ne?
bu sezon sadece kupa'da forma giyer.
34 yaşında transfer yapmak kendine baktığının göstergesidir.

http://www.ntvspor.net/fu...-586be672c4168ab34067c17a
başakşehir e gitmiştir. asi bücür ile tam buldular birbirlerini sonunda iki çirkef.
Başakşehir'in aldığı çok önemli bir oyuncudur. Doğru hamleler devam ediyor Avcı'dan. Fiko'nun yalamalarına karşı durabilirlerse bir sürpriz gelebilir.
yerli volverine. yalnız başarılı transfer olmuş o ayrı.
Yıllar sonra buluşan egemen-bekir ve senle buluşamayan ben... Sözlük gözyaşlarına boğulur.
fiko'nun yalamalarına karşı durabilirlerseymişmiş. ulan başakşehir kadar akp'den yardım alan takım mı var ? beşiktaş 1 alıyorsa, bunlar 3-4 alıyor anasını satayım.başakşehir'e yardım almıyor diyenler ,var mı hala bilemem.
diyorlarsa gençlerbirliği maçını izlesin.

not: galatasaray.

not2: beyinsizin bir konuşmuş yine. ulan akp olmasa ligde bile olmazlardı. sen akp öncesi belediye takımlarının ön plana çıktığını gördün mü ? beyinsiz herif.
Karadenizli balıkçı görüntüsü yüzünden en çok trabzonspor forması yakışıyordu.
bana göre, markaj: 19 , top kapma: 16 , kafa vuruşu : 18 , hız : 5 , hızlanma : 7 olan kalbur üstü stoper. ibb ye uyar.
adamın tipi yıllardır aynı amk.
hayırlı olsun şehrimize.
Oldukça sağlam bir defans oyuncusu. Fenerbahçe ve beşiktaşta çok iyi başarılar yakalamıştır.
Başakşehir bu adamı aldı ama oynarken görmek nasip olmadı. Ne oldu acaba?
tam bir savaşçı. beşiktaş ın geri alması gerekiyordu. tosic e bin basar...
irfan Can Eğribayat: "Fenerbahçe'de forma giymiş, şu anda Trabzonspor'da yardımcı hocalık yapan Egemen Korkmaz... Ekmek yediğin yere ihanet etmek budur. Biz canımızı korumaya çalışırken gelip arkadan saldırmak insanlık değildir"

görsel
Trabzonsporlu taraftarlar ile birlikte Fenerbahçeli futbolculara saldırıyor.

Gerçekten o ortamda şunu yapan birinin tüm lisansları iptal edilmeli.
güncel Önemli Başlıklar