bugün

"bakara makara" diyerek islamiyetle, kuran ile dalga geçen eski sabık bakan egemen bağış'ın kitap yazmasıdır.

sabah arabada radyoda dinledim, nihat sırdar'ın programının konusuydu. #kitapyazsamadı tagı altında dinleyicilerin yorumları vardı.

neyse, egemen bağış denilen bakara makaracı adam "başmüzakerecinin kaleminden" adlı bir kitap yazmış işte.
görsel

bu adam, kendini "başmüzakereci" sıfatı ile görüyor hala, ama biz onu bakara makara egemen olarak yazdık bir kenara.
Bakara ile makara yapmanın inceliklerinden bahsedip bahsetmediği merak edilen olay.
heh. her şey tamdı bir sen eksiktin memlekette.
muhtemelen kitabında önceki hükümetlerin hortumlarını nasıl kendimize bağladık ve millete kurandan ayetler ile nasıl bunları yutturduk içeriğine sahiptir.
kitabın adı

biz hala rezayı tanımıyoz

gibi bir şey olsa gerektir.
kahkaha attım başmüzakerecinin kaleminden hahahahaha.
bir an haşa kur'an tefsiri yazdı sandım.
bu işin kitabını yazmıştır demiştik. haklı çıktık bak !
"nasıl orospu çocuğu olunur"
vuhhuu beybi. zaten bu işin kitabı binlerce senedir yazılıyo ama kağıda dökülmemişti. bir ilk olarak güzel bı çalışma.
kitaplarını soy adı gibi bağış yapsın. en azından gerçekten bi işe yarar faydalı olur. yoksa kimse alıp okumaz.
kitaplarını soy adı gibi bağış yapsın. en azından gerçekten bi işe yarar faydalı olur. yoksa kimse alıp okumaz.
Kitabinda bol bol googledan ayet sallamistir.
yusuf yerkelden baskasi okumaz, zaten kendi bile okumamistir.
ustune para verseler okunmayacak vizirtidir kesin.
kim bu egemen bağış?
Kur'an dan sonra Edebiyatın da makarasını yapmıştır.
güncel Önemli Başlıklar