bugün

Brüksel deki toplantıda Egemen Bağış a verilmek istenen bir karikatür sonrası yaşanan durum egemen bağış, karikatürü getiren hollandalı parlamentere ingilizce hakaret etti.

--spoiler--
Onu münasip bir yerine koy.
--spoiler--
dört ayak iyidir ama iki ayak daha iyidir...

(bkz: hayvan çiftliği)
ayarın kralını vermiş türk ve müslüman düşmanı faşiste, bravo egemen bağış.
avrupa birliği'nin işinin bitmeye başladığının ufacık bir temsilidir.
(bkz: neo naziler siyonistler vs türk solu)

hep diyorum, hep diyeceğim: üçgenin yeni tanımı bu!
güzeldir sevindiricidir. biz neden hala bunların kapısında beklemekteyiz onuda anlamamaktayım. bırakın sokarım avrupasınada birliğinede bizi istemiyorlar işte bizde meraklısı değiliz şerefsizlerin. işimize bakalım artık.
Başlık olarak kısalmış hali; (bkz: take the cartoon and put in your appropriate place)

Asıl söz; You can take your cartoon and put it in your appropriate place
karikatürü verdiğinde 'Al onu münasip bir yere koy.' demişti. bu sefer de 'bu kitabı al ve karikatürü koyduğun yere koy.' dedi. çok fazla söze gerek yok aslında,egemen bağış'ı tebrik ediyorum.
Olay Hollandalı parlamenterin bakanımıza ıslam dinini aşağılamaya çalışan bı kitap hediye etmeye calışması üzerine yaşanmıştır. Konuşmacı pozisyonundaki bagis'a izleyiciler tarafından ayağa kalkıp gelerek kitabı vermeye çalışan Hollandalı parlamenter, geri yerine dönüp oturduğunda egemen bagis'dan inanılmaz laflar ısıtmış ve mosmor olmuştur. Bakan bağış özetle "burada yine bir provokasyonla karsı karşıyayız. Türkiye'de bu ara çok Meşhur bı laf var: "oğlum bak git" diye. Kendisine kendi parlamentosuna dönmesini öneriyorum. Bu bu izansizliktin vazgeçersiniz umarım." vs vs...

Helal olsundur. Turkiye bir kez daha dik Durmuş ve sineye cekmemistir...
güncel Önemli Başlıklar