1. ?.
  10 haziran akşamı saat 19:45 civarı televizyonlarında ülke tv'i açanlar kısa süreli bir şok yaşadı. ersoy dede'nin sunduğu ülke'de bugun programına konuk olan devlet bakanı ve avrupa birliği görüşmelerinde başmüzakereci olan egemen bağış'dan gelen sözlere duyanlar inanamadı.
  2 -6 ... presidente
 2. 1.
  normaldir. beklenen davranış sergilemiş. bunlar pkkyı da dağdan davulla zurnayla indirdiler.
  6 -3 ... alerjikrinit
 3. 2.
  karşılarında ki kendileri kadar sayın olursa elbette sayın demeleri normaldir, hacı hacıyı mekkede it iti dakkada.
  2 ... tamagoci
 4. 3.
  bir akp klasiğidir.
  -1 ... serdarsl06
 5. 4.
  tunca toskay'ın ki kadar büyük bir ironi ya da özerklik şartını tam olarak kabul edeceğini hakkari'de ilan eden kılıçdaroğlu'nun bölücüğü kadar pervasız ve ahlaksız değildir. kılıçdaroğlu bdp'nin istemeye cesaret edemediğini vaat etmiştir. hala sayın bık bık, komik buluyorum.
  -2 ... asitbazdengesi
 6. 5.
  sayın egemen bağış! hadi akp denilince hoplayan zıplayan yazarlar, siz de fikirlerinizi yazın. toz kondurmadığınız "sayın" kişiliklerin, kişilikleri hakkında siz de yazın. yine savunun utanmadan hadi sessiz kalmayın.
  -2 ... durden
 7. 6.
  (bkz: sayın dedi diye ülke bölündü)
  1 -6 ... burning my dreams
 8. 7.
  vahim durumdur. ancak ondan vahimi bazı yazarların bunu savunmaya çalışmasıdır, lakin en vahimi '' egemen bağış bebek katiline sayın dedi' dendiğinde '' ama, ama kılıçdaroğlu'da hakkari'de kürtlere özerklik vaadetti'' diyenlerin olmasıdır. arkadaş yıl olmuş 2011 hala ahkam kestiği konularda zerre bilgisi olmayan adamlar var. ne diyelim allah ıslah etsin, dejenere beyinlicikler sizi.
  1 ... demlendimdurdum
 9. 8.
  armut dibine düşermiş durumu.
  ... komsu kizi duriye
 10. 9.
  http://www.internethaber....n-ocalan-gafi-352496h.htm

  fikir ne ise zikir de o imiş.
  ... cekoslovakyalilastim