1. 1.
  Bu yunanlılar kaşınmaktan hiç vazgeçmeyecek anlaşılan. illa ki bir vukuat çıkartacaklar. Bakalım bu tacizlerin sonu nereye varacak, allah hayıra çıkartsın.

  --spoiler--

  Didim açıklarında aidiyeti belirsiz bir kayalığa dikilen Yunan bayrağı, SAT komandolarının gece operasyonuyla indirilmesi, Yunanistan'da da büyük yankı uyandırdı. Yunan Hükümet Sözcüsü, "Egemenlik sahasını ihlal eden bir olay yaşanmamıştır" dedi.

  Yunanistan'da bir internet sitesinde yer alan habere göre üç genç, beş kayalığa beş yunan bayrağı dikti. Olayın, Yunan hükümetinin bilgisi dahilinde olmadığı, gençlerin bu eylemi kendi inisiyatifleriyle gerçekleştirdiği ileri sürüldü.

  Hükümet cephesinden yapılan açıklamalarda ise Yunan bayrağının Türk komandoları tarafından indirildiği haberleri için "gerçeği yansıtmıyor" denildi.

  Yunan Savunma Bakanlığı'ndan ise "Olay araştırılıyor" açıklaması geldi. Yunan medyası olayı bir numaralı haber olarak veriyor. Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'ın yarın Kaş karşısındaki Meis Adası'na giderek Türkiye'ye diyalog mesajı göndereceği açıklanmıştı.

  https://www.ntv.com.tr/du...ir,wdkaliCIF0G-RSrTeEh6QA

  --spoiler--
  2 ... gazeloglu
 2. 2.
  Aidiyeti belli olmayan adalara konan yunanların er ya da geç sahiplenecekler kayacıklar.

  Ne de olsa o kadar adaya el koyduklarında akapeden herhangi bir ses çıkmamıştı, oh mis.
  2 -2 ... alkolik oldum
 3. 3.
  yunanlara ait kayalıklardır.
  1 -2 ... kivilive
 4. 4.
  Bunlarin da karni doydukca götleri kasınıyor.
  2 ... x e deger veren adam