bugün

an itibarı ile ntvmsnbc'de altyazı geçmiş durumdur. henüz kaldırılmamıştır ancak kaldırılması planlanmaktadır.

(bkz: çok güzel hareketler bunlar)

ek: canımı sıkan, 20 yıl önce postala başkaldıran ancak bugün postal yalamaya başlayanlar. yoksa ben de mevcut iktidarın politikalarını benimsemiyorum.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25246447/
yetmez, türk silahlı kuvvetlerini komple kaldırın da rahatlayın ulan artık.
bunu aklından geçirenlerin karılarına, kızlarına filan yunan askerleri atlasın da koruyacak Ege Ordusu bulamasınlar diye beddua edesim vardır..
gereksiz ve oldukça saçmadır. Balkanlar ve Yunanistan tarafından gelecek tehlikeler amacıyla kurulmuş olan bu orduyu, bu tehdit zayıflayınca lağvetmek nasıl bir mantık ürünüdür?

Koskoca bir ordudan bahsediyoruz.

Akıl alır gibi değil.
günlük tsk yı karalama tatavası. hergün bir konu bulucan. takunya yalayıcılar el ovuşturmaya başlamış.
günlük tsk yı karalama tatavası. hergün bir konu bulucan. takunya yalayıcılar el ovuşturmaya başlamış.
artık işlevini yitirmiş ege ordularının kaldırılması durumudur.
doğru bir eylemdir efenim. yunanistan, bulgaristan yahut balkanlardan, avrupa'dan ülkemize gelen bir tehdit yoktur. bunun için ege orduları işlevsizdir, boşuna yer kaplamaktadır. kaldırılarak doğrusu yapılacaktır.
tayyip erdoğan'ın orduyu merkezi yönetim ile kontrolde tutma çabasının ilk aşamasıdır.
güvenilir bir kaynaktan gerekli bilgi edinildiğinde yorum yapılacak konu.

(bkz: link var mı en sağlamından)
on yıl sonrasının libya tezgahı hazırlanıyor. türk-kürt iç savaşı çıkaracaklar. şu an ege bölgesindeki ve akdeniz bölgesindeki jandarma, görevini eksiksiz yaptığı için uyuşturucu ve insan kaçakçıları çok rahatsız. bu bölgeler polisin kontrolüne geçtiğinde felaket başlıyor demektir. her istediklerini çok kolay elde decekler. türkler ikinci sınıf vatandaş olacaktır. çünkü para ve mafya yabancıların elinde olacaktır.