bugün

naçizane bendeniz, krmyrdsn ve galapagoslu iguana önderliğinde şükrü saraçoğlu stadyumunda -yani mabedde- uludağ sözlük bünyesindeki bilumum fenerbahçelileri biraraya getirecek olan zirvedir. zirvenin tarihi 2007-2008 sezonu türkcell süper lig fikstürüne göre şekillenecektir ama ilk etapta kadıköyde oynanacak olan ilk maç düşünülmektedir. tüm detaylar bilahare moderasyon ile irtibata geçilerek duyurulacaktır. sarııııııııııııııııııııııııııı, laciiiiiiiiiiiiiiiiiverrttttttttt

günler sonra gelen edit: ayrıca zirvemize iştirak etmek isteyen galatasaraylı ve beşiktaşlı dostların da bizlerle olması günümüze renk katacaktır. sarı-lacivert-kırmızı,siyah,beyaz manasında *
oumar kirmiziiiiii diye bagirinca sariiiiiiiiii diye eski aciktan karsilik verecegim zirve..

hayir mabed diyince..
(bkz: basliklari karistirmak)
herkesin sarı-lacivert * giyinme zorunluluğuyla elbetteki kabul göreceği zirvedir.

kırmızı değil yahu, laciveeeerttttttttt *
yanımda sobayla katılacağım zirve. az kestane pişirmedik sobanın üstünde, güzel olur. *
(bkz: oradaydim)

yani olacagim, allah izin verirse...
(bkz: efsane) ?

(bkz: mabed) ?

(bkz: maç) ?

inönü stadından başka bir yer olamaz sanırım burası... *

edit: değil olamaz, biz maç izlemiyoruz ki "o"nu yaşıyoruz, bizim de alnımızdan ter eksik olmuyor... *
(bkz: efsane) ??

(bkz: mabed) ??

(bkz: mac) ??

asyh'den baska bir yer olamaz sanirim burasi.. swh

hayir roberto carlos'un gencliginde bile izleyip haline gulmuslugumuz var da o bakimdan..
(bkz: efsane)???

(bkz: mabed)???

(bkz: maç) ???

doğal olarak şükrü saraçoğlu'ndan başka yer değil *

(bkz: biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu)
(bkz: efsane)???

(bkz: mabed)???

(bkz: mac)???

dogal olarak san siro stadi'ndan başka yer değil.

(bkz: uc tas bir milyon)
imla hatası bulunan, kısmet olursa katılacağım zirve.

100 yıllık kestane, ne zaman oldu efsane *
kırmızı giyenlerin katılamayacağı zirvedir, zirvenin selameti için canım, yoksa bana ne, ne giyersen giy, ıslak meşe odunuyla dövecek gibi bakarlar allahıma kitabıma...
gerçekleşmesi durumunda sevdigim fenerbahceli arkadaslar ile birlikte galatasaray formamı giyerek katılacagım zirvedir. inanıyorum ki arkadaslar beni koruyacaklar. hem boylelikle methiyeler düzülen stadi da gormus oluruz. (bkz: beyler ayıp oluyor ama)
jakopaydin'i gerekirse sırtımda taşıyacağım zirvedir. yeter ki gelsin. tek sorun sarıııı ya karşılık olarak kırmızı cevabını vermesidir. ama biz daha gür bağırarak bastırırz onun sesini diye düşünüyorum.

son dakika - flaş haber: zirve ligin 7'nci haftasında yapılacaktır. sebebi de o zaman okulların ve üniversitelerin açılacak olması, tatilden dönen uuserların zirvemize icabet edecek olması, fenerbahçeli bilumum taifeye uyacak en uygun zaman olması ve stadın her yerinin sarı-lacivert olmasıdır. el sebep? çünkü maç fenerbahçe - mke ankaragücü maçıdır. jakop sarııııııııı *
galapagoslu iguana öncülüğünde gerçekleşecek olan zirvedir. * üzerime ne görev düşerse seve seve yapmaya hazır olduğumdur. ayrıca davet edilirsem katılacağım zirvedir. *
(bkz: aferin çok iyi düşnmüşsün) *
ankaragücü tribününden katılacağım zirvedir.

(bkz: biraktik isi gucu bastir ankaragucu)
*
büyük önder galapagoslu iguana liderliğinde ankaragücü' nün gücüne güç katacağımız zirve.
la bu zirve sanırım kadıköy'de geliyoruz dediğim zirve.. hadi şimdilik dağılalım..
partizan maçı için uygulanıp uygulanmayacağı merak edilen efsaneler zirvesi.