bugün

Friendzone atıldığın kız 20 li yaşlarında kucaktan kucağa atlayacak, sende mal gibi onu bekleyeceksin. Sonra o kız belirli bir yaşından sonra yalnız kalma korkusu ile senin gibi bir salağa kapat atacak, sende efendi olmanın sonunda kazandıracağını düşünürsün. Hahahaha.
dizi ve filmlerde işlenen erkek konuları yüzünden erkek kavramı kalmamıştır

-Ya zengin plaza kıvamında kibar çapkın (piç) berkcan kıvamında erkekler...

-ya da çukur, kurtlar vadisi dizisi yüzünden eli tespihle dolan erkekler...

Yani kızlarımızın doya doya izlediği diziler yüzünden kafalarında şekillenen erkek argümanı çok farklı. Ya paran olacak oraya buraya götürüp kızların kafasında kurduğu hayali şekillendireceksin ya da kabadayı takılıp maço takılacaksın başka çıkar yolun yok.

Bizim efendi erkeklerde filmlerde işlenmez mi ? işlenir efenim ya silik bir tiptir yada enayi rolü verilmiştir. Reel hayatta kızın karşısına böyle erkek çıkarsa kafasında direk kurduğu olay şu " başarısız erkek " ya abi rahat bırakın da orta sınıf halli takılayım ben neden illa bir marjinal tarafım olmak zorunda ? bu da insanlarda "benliği " götürüyor. abuk subuk tipler oluveriyoruz. Kızlarımız hemen diyecek "ne alakası var " valla çok alakası var ortamlarda takılan bir insan olarak gözlemlediğim olay bu... arada bizde bu karakterlere giriyoruz çünkü size sunulan hayaller bu kusura bakmayın kızlar. bizde sizleri kandırıp farklı yollara gidiyoruz çünkü "ben" değilim "biz" değiliz....
4-5 senedir bir kız arkadaşım var gördüğüne atlıyor, kendisinede iki çift güzel laf edenide hemen sözlüsü yapıyor ayrıldıktan sonrada geliyor bana konusuyor.Hayır acaba ilerde ben miyim o işi sarmalayıp dolandıracağı erkek düşünmüyor değilim salmıyorda beni bir türlü.
Gün olur, devran döner belki diye düşünen erkektir. Beklemek zordur ama zevklidir de.
aynı zamanda yaradığını da gören erkektir.
bir boka yarayıp yaramadığı için değil,
Adam olmanın Efendilikten geçtiğini bildikleri için efendi oluyorlar.
bir boka yarıyor. ama her zaman kafanda kıyaslama yapmaya devam edeceksin, merak etme.
piç olsaydım da şunları yapsaydım daha mı iyiydi diye kendine çok sorarsın.
boşver yine de, iyi yaptın, takılma.
bence efendi olmak bir boka yarar ...
Bi BOKA YARIYACAK DiYE YAPIYOSA ZATEN EFENDi DEYiLDiR.
(bkz: efendi olun ciğerimi yiyin)
güncel Önemli Başlıklar