bugün

bir de bu var haaa! vay efendim kızlar, efendi erkeklerle ilgilenmezmiş de, piçlere aşık olurlarmış da, sonra bu piçler de onları üzerlermiş de falan.

ulan ne alakası var? evet piçliğinle, çenenle bir kızın gönlünü çalabilirsin ama sadece bu değil ki be abim.

ben mi çok şanslıyım olum yoksa? bir kız, fırlama adam severken öteki ağır, oturaklı adam sever. bir diğeri için en önemli beğeni kriteri zekadır. öteki espritüelliğe bakar. bazıları der ki yakışıklı olsun çamurdan olsun, bi kısmı çıtayı yükseltir hem yakışıklı hem kaslı olsun der. ne bileyim işte abi her kızın kendine göre beğendiği, istediği bi model vardır.

ee sen öküz gibi dolaş ortalıkta sonra hatun milletine bok at, "yeaaa bu kızlar piçleri seviyor. ben efendiliğimden ölücem".

olmaz aga, ya kendine uygun birini bulacaksın ya da samimi olacaksın. efendi halinle, bi bok yapmayıp masada kös kös oturup "ulan kıza bak taş gibi, üstelik tarz. off nasıl popüler yeaa" dediğin hatuna göz koymıcaksın.

bana kalsa ben de mesela özlem tekine hastayım yıllardır. ama vermez, neden? ona göre ben çok efendiyim. kapiş?