bugün

kişiliklerini daha doğru düzgün şekilde oturtamadıkları için meydana çıkan olay. yani daha açıkçası kardeşlerim şöyle ki, toplumun piç diyerek değerini koyduğu ama ne hikmetse de her işini onlara hallettirdiği erkekler tarafından, efendi erkekleri görüp, tanıyınca kendi hemcinslerinden kendi gibi girişken olamadıkları görülünce duyulan utançtır. neymiş efendiyim miş, neymiş benden koca olur senden olmazmış bak hele bak, ulan senin nerene bakıp da laf anlatayım ben kıro adam, sen git önce şu yana yatırdığın saçlarını, kumaş pantolonunu, ağzındaki geviş getirerek konuşmalarını düzelt de çık gel huzuruma be allah'ın şaşırmış cahili!. biz burada toplum için savaşırken, giyimimizle, davranışlarımızla örnek bir vatandaş sıfatıyla meydandayken sen tutmuş hala utanmadan efendiyim diyebilip de bunun arkasına sığınarak hiç bir işe yaramaz halin ile sokaklar da dolaşmayı kendine yakıştırabiliyorsan pes yani pes bu kadarına vallahi billahi. demem o ki bunlar bir an önce topluma kazandırılmalı arkadaşlar, yoksa işimiz yaş, ben bıktım artık kendi hemcinslerimi böyle mal gibi görmekten, adam dediğin efendi erkek gibi olmaz, erkek dediğin erkek götürücü vasıflara sahip olan kodum mu oturtacak tipte karizmatik bir yapıda olur. neyse işte anlayan zaten anladı uzatmaya gerek yok. mutluluklar.
(bkz: hatunların efendi erkek yerine piç tercihi)
kız arkadaşını efendi çocuğa kaptıran yazar beyanı.
ne yani efendilik kişiliği yerine oturtamamak mı?
(bkz: rezil)
utanç vericidirler, diğer erkeklere utanç verirler. çünkü neden? aklı başında kızlar efendi olanları tercih ediyorlar da o sebepten. efendi erkekler için başlığı çarpıttım. yüz puan bana.
arkadaşa sinirlenip sözlüğe salça olmak