1. 30.
    efendi erkeklerin tercih edilmemesinden sonra ki ağlaklığı yoktur, edebiyle kendi kendine sergilediği bir ağırbaşlılığı vardır. yani öyle de olmalıdır. erkeğin tercih edilmedikten sonra ki ağlak duruma bürünmesinin efendilikle bir bağdaştırıcılığı, ilgisi falan yoktur. elma ile armutu birbirine karıştırmayın. gerçekten efendi olan, efendilik kıstasını bu gibi işlere bağlamaz bağlamamalıdır. mesela kadınların da, ah ben o erkeği nasıl kaçırdım pişmanlığının dile getirilmesi olabiliyor iken, erkek tercih edilmedikten sonra ağlıyorsa, o efendiliğin tezahürü değil, cesaretsizliğin, sümsüklüğün tezahürüdür. efendilik apayrı bir olaydır.
    14 ... en asaletli duygularin adami
  2. 31.
    efendilikten değil aptallıktan dolayıdır.
    -1 ... bize de mi caylak
  3. 32.
    sıkan ağlaklık, ben bile sizle takılırken sıkılıyorum kadınlar ne yapsın mk.
    -2 ... penald
  4. 33.
    Tamam ulan. Beni tercih etmeyin. Oldu mu?
    1 ... lavman
  5. 34.
    30 yaşına gelince yavşarsınız efendi erkeğe.
    1 ... yilan yiyen
  6. 35.
    efendi erkek ağlaklık yapmaz işini sessiz sedasız halleder.
    piç erkekler gibi yaptıklarını birilerine anlatma çabası içinde değillerdir. skor peşinde koşmazlar. kalitesi vardır piçler gibi bayağı olup herkesle bişeyler yaşama derdinde değillerdir.

ağlak varsa onlar çirkin ve asosyal olup bunu efendilik zannedenlerdir. ellerinden gelse her boku yemeyi düşünürler ama muhtemelen hayatları boyunca da ağlak kalacaklardır.
    ... turevoperatoru
  7. 36.
    yılan yiyen muhteşem bir tespit yapmış. 32 yaşımdayım. 17-30 arasında arayıp sormayan, varlığımın çoğu zaman farkında olmayan ne kadar bekar hatun varsa 2 senedir yavşama modundalar. tabi seneler boyunca takıldıkları piç erkeklerin hiç birini kapaklayamadılar. şimdi de “ulan ozzy de tam evlenilecek adammış aslında” diyip saldırıyorlar.

katar ligi miyim lan ben?

hem (bkz: efendi görünümlü piç) biri olarak ben yer miyim? swh
    -1 ... ozzy osbourne