1. 1.
    657'ye tabi memurlar gibi sıkıcı hayatlara sahip olan ve bu sıkıcılığı 'efendilik' olarak tanımlayarak prim yapmaya çalışan renksiz, özgüvensiz, yaratıcılıktan uzak tekdüze erkeklerin; 'vay efendim kızların efendi yerine piç erkek tercihi, vay efendim siken yaranıyor, vay efendim kendileri kaybediyor' gibi baştan sona ajitasyon, dram, sıkıcılık ve teselli kokan ağlaklıklarıdır.
    15 -13 ... alkolik oldum
  2. 2.
    (bkz: mağdur edebiyatı)
    3 ... just call me alpha
  3. 3.
    Alfa olmamalarından kaynaklanır.
    2 ... jizos
  4. 4.
    valla tercih edilmekten yorulan birisi olarak tamamen aciz olarak gördüğüm erkeklerin yaptığı olaydır.

ulan sen dolmuş şoförü gibi göbekle gez, cüzdanında benim bahşiş diye vermeye utandığım para ile geziyorsun, altında bırak arabayı cebinde ki ulaşım kartında bile para yokken ne bekliyordunuz erkekler ? tüm kızların sizle beraber olmak için sıraya mı girmesini. hadi len fakir ve çirkin erkekler ne hak ediyorsanız onu yaşıyorsunuz.

Aynen coni.

efendi erkeklerin tercih edilmiyoruz ağlaklığı
    5 -3 ... kose basi muptezeli
  5. 5.
    mide bulandırır.

ulan sen.. neyse konuşursam akşama kadar yazarım bu konuda bilen biliyor.

biraz adam olun, efendilik adı altında kaybetmiş rolü oynamayın.
    10 -3 ... azrailin regl gecesi
  6. 6.
    Ben kiz olsam efendi erkek tercih etmem. Efendi erkegi napicam abi. Ne desem tamam askim olur askim ederim askim afedersij askim he askim. Bu ne abi azcik fevri olcan falan. Ben gibi olun azcik.
    -3 ... aylaqbakkal
  7. 7.
    Bitmek bilmeyen bir klişe daha olan ağlaklıktır. Bu dönemde hala Nokia 3310 satmaya çalışmak gibi bir şey. Tutmuyor kardeşim bu devirde efendilik, neden despotluk yapmak için direniyorsunuz ki?
    4 -2 ... alkolik oldum
  8. 8.
    kardeş sen babet çorap giymiyon mu ya???
    20 -1 ... get rekt
  9. 9.
    https://m.uludagsozluk.com/e/39633503/

Bak bakalım efendi erkekler ot gibi mi yaşıyor.

Kültürel anlamda sizden daha hareketliyiz.
    2 ... muhendis tarihci
  10. 10.
    Şair burda içkiyi, kumarı övmüş. Enteresan.

Renkli bir insanım. Efendiyim ama eğlenmesini de bilirim. Sadece sözlükteki kızları anlam veremiyorum. Yani 2 tane mesaj atıp yok olacaksan ortadan neden açık oyluyorsun ki? Ne yazacağım sana destan mı? Nasıl bir beklentin var anlamadım ki. işte bu yüzden artık pek yazmıyorum kimseye. inanmıyorum çünkü onlara.

Normal hayatımda böyle bir şey söz konusu değil.
    9 -1 ... ozgunvarlik