1. 1.
    Şimdikiler anca ağızlarından eksiltmedikleri leş küfürleri ve geliştirmekten yoksun mini minnacık beyinleri ile dünya nimetlerini boşa tüketip etrafındaki kişilere bilhassa kadın çocuk ve hayvanlara psikolojik işkence yaşatsınlar.

Nerde o efendi saygılı ahlaklı erkekler. Hayır suç bunlarda değil ki. Bunları yetiştiren ana babada.
    Üstelik Böyle bir üretim hatasında bir kadının payı olması çok kötü.
    Hanımlar, oğullarınız olursa ilk yapacağınız erkeklikleri ile övünmemesi gerektiğini ve bunun bir meziyet olmadığını anlatmanız olsun.
    15 -2 ... essy
  2. 2.
    " çünkü onlar kısır galiba " dedirtti.
    2 ... teflon
  3. 3.
    Sipariş verdiği pizzacıyı çırılçıplak olarak karşılayan kadın varken nasıl efendi erkek olsundur? Piç erkek tercih eden kezolar zaman içinde katletti efendi erkekleri. Çünkü kadınlar ağızlarına sıçan erkeklerden hoşlanır.
    3 -3 ... banasormabencahilim
  4. 4.
    efendi erkekler kendilerini her kadına belli etmezler.
    3 ... monk of monkmountain
  5. 5.
    Olmayandir. Dibine kadar beyfendi bir insanimdir. Fakat edendilik vur basina al ekmegini olarak anlasildigi icin soyu tukendi deniliyor. Kadin golgesini satamadigi agaci kesiyor. Isin ozeti. Zaten beyfendilik en buyuk piclik olarak algilaniyor o yuzden kafalarinda yolunacak kaza efendi erkek diyorlar.
    3 ... alpagu acar
  6. 6.
    Arz talep meselesi.

Sizin talebiniz apaçi, tırrek ve barzo.

O efendi erkekler uçaklarına binip gittiler..
    2 ... ulu tengri
  7. 7.
    Hepsi piç olmuş. Kıymetini bilemedik.
    1 ... bilatte
  8. 8.
    Soyu tukenmedi efendi erkeklik zirhini cikartip portmantoya astilar piclik tshirtlerini giyip sahalara ciktilar ortam neyi gerektirise ona burunduler ama o zirh portmantoda asılı esas sahibini bekliyor simdilik pic tshirtlerimizle arz-i endam ediyorum efendim.
    1 ... powerofnow
  9. 9.
    Evet tükendi. Karşılıklı tükettik birbirimizi.

"Nasılsa memem var daha ne olsun, başka hiçbir konuda kendimi geliştirmeme gerek yok" diye düşünen kızlar ve bu kafanın oluşumu için canla başla didinip çalışan amsalak denyo erkekler..

Ulan Baya bildiğin ahmaklığın, aptallığın ekosistemini oluşturmuşlar. Nasıl besleniyorlar birbirilerinden. Süphanallah! ibretlik.

Eh, gelgelelim erkek efendiliğini kaybetti de kadın hanımefendi, ağırbaşlı kadın olarak kalmaya devam mı etti?

Tabi ki hayır.

Bu ülkede nasıl ağırbaşlılık bazılarınca enayilik olarak okunuyorsa; ahmaklık nasıl cesaretse kimileri için.. efendilik de eziklik, sünepelik alameti olarak görülüyor. Kadınlı erkekli muzdaribiz bundan. Maalesef.

efendi erkek yok diye hayıflanır birçoğu ama karşışına çıkarak şansını deneyen her efendi erkeğe de ezik, sünepe muamelesi çeker. Açıkça yapmaz belki ama davranışlarıyla bunun mesajını verir bi şekilde. Ha ama bak yakışıklıysa başka. O zaman efendi olması çok önemli değildir. Hatta olmasa daha iyi. Ordan da ekmek çıkarabilir çünkü. Bu kadınların çoğu zaman doğrudam erkeklerle pek işi olmuyor aslında. Dertleri birbirileriyle yani esasında. O yüzden biz erkekler de çok şahsi almayalım bu konuyu. *

Kadın hırsı diye bi şey var. Çok fena. "Bunu ben adam ettim" mesajı verebileceği yakışıklı bi puşt kadar güzel bi ego tatmini yoktur onlar için.

Neyse la çok uzadı. Ezcümle, kimse kimseyi yemesin. Çoğu zaman açık konuşmasak da Birbirimizi biliyoruz. Yine oynayalım ama bokunu çıkarmadan.

Swh.
    2 ... lcma
  10. 10.
    Evet bu doğru. Soyları tükendi ki evlenemiyoruz baksanıza.
    2 ... serpil silahliperi